Честит ми нов аватар

това за ника сериозно ли мога да пробвам ако искаш но не гратирам че няма да има странични ефекти....

добра предна корица и изключително добра задна точно моят стил а заглавието на парче номер 7 става за текст за подпис :) Wanda Why They Call U Clicka...
 
От: Честит ми нов аватар

хаха дам, мерси
чаай да си пусна Уанда уай дей колю бич, докато напиша текста и се науча да пея и напрая "Wanda Why They Call U Clicka"

иначе си мисля, че просто Adelina ме ебава за смяната на ника и не се сериозно искането за промяна
 
От: Честит ми нов аватар

сериозно да
опитай моля те
 
От: Честит ми нов аватар

Ще го сменя когато видя онея 2ма мангали които ме обраха размазани от бой, ок?
 
Re: От: Честит ми нов аватар

сериозно да
опитай моля те


вече си ади :)


следващия път ще ползваме хипноза за внушаване на новата самоличност ;)
 
Re: От: Честит ми нов аватар

Ще го сменя когато видя онея 2ма мангали които ме обраха размазани от бой, ок?


Аз затова едно време 199и ходех въоръжен на училище нож верига пистолет (газов) щото в гетото имаше много "тарикати"... а един пич и метален крак от стол си носеше (отчупиго от в една ставя - гамени бяхме....) ама къф бои ядоха тогава с този карак от стол.... :lol:
 
От: Честит ми нов аватар

Ахаааааа, ето кого ще хвана да ми разкрие малко тайните на гетото, т.е. правилата на играта в тъмния свят :d
 
От: Re: От: Честит ми нов аватар

Аз затова едно време 199и ходех въоръжен на училище нож верига пистолет (газов) щото в гетото имаше много "тарикати"... а един пич и метален крак от стол си носеше (отчупиго от в една ставя - гамени бяхме....) ама къф бои ядоха тогава с този карак от стол.... :lol:
Само бой заслужават нищо повече.. :mad::mad::mad: И аз се чудя вече дали да не ходя с някакво оръжие.. :twisted::twisted::twisted:
 
От: Re: От: Честит ми нов аватар

вече си ади :)


следващия път ще ползваме хипноза за внушаване на новата самоличност ;)


благодаря
честит ми нов ник

и да хипнотезирате ли можете
браво !
 
От: Честит ми нов аватар

благодаря radev че ми измисли новия ник
харесва ми
сега ако си сменя и аватара няма да ме познаете :)
 
От: Честит ми нов аватар

в някай друг живот може и това да стане :)
 
Re: От: Re: От: Честит ми нов аватар

благодаря
честит ми нов ник

и да хипнотезирате ли можете
браво !

ами честито за хипнозата в интерент всичко има само да се навие някои да го подложим на експиремнт ... пък после ще блогнем за резултата...
 

Горе