Честит ни Шенген

Приоритетите на служебнотот правитлество - избори 2 в 1 с цена около 100 млн за сега и планове за нов заем към външния дълг :love::love::love:
 
Приоритетите на служебнотот правитлество - избори 2 в 1 с цена около 100 млн за сега и планове за нов заем към външния дълг :love::love::love:
Нещо си прочел във фейса ли?
 
Някой няма ли да пусне тема за предстоящите избори, че толкова събития пропускаме да коментираме. При скандалите с контрабанда на високо ниво не знам кога ще видим сухопътен шенген, но е факт, че политическата ситуация у нас става все по-забавна.

Айде да се посмеете с най-новото

1712753181469.png
 
Някой няма ли да пусне тема за предстоящите избори, че толкова събития пропускаме да коментираме. При скандалите с контрабанда на високо ниво не знам кога ще видим сухопътен шенген, но е факт, че политическата ситуация у нас става все по-забавна.

Айде да се посмеете с най-новото

Виж файлът 32554
Е те затова толкова драпаха за тоя шенген, да върви по мед и масло всичко 😁
 

Ти да видиш...
От утре, който иска да използва шенген, може да върви само по гащи! И без това бързо се свалят.. като се наложи 😆
 
От утре, който иска да използва шенген, може да върви само по гащи! И без това бързо се свалят.. като се наложи 😆
Връщаме дочените гащи и шушляците. Който не му изнася да отива в Китай :D
 
От утре, който иска да използва шенген, може да върви само по гащи! И без това бързо се свалят.. като се наложи 😆
Понякога, когато човек мълчи изглежда доста по-умен, отколкото е всъщност.
 
Понякога, когато човек мълчи изглежда доста по-умен, отколкото е всъщност.

А понякога изглежда еднакво тъп и в двата варианта, и още по-тъп във всички други варианти..

Но ти можеш спокойно и без гащи да връвиш, щото и без това отдавна си ги свалил ;)
 
А понякога изглежда еднакво тъп и в двата варианта, и още по-тъп във всички други варианти..

Но ти можеш спокойно и без гащи да връвиш, щото и без това отдавна си ги свалил ;)
Не можеш да си представиш колко нелепо изглеждаш отстрани. Голяма веселба, че китайски учени направили статистика за парниковите газове излъчени при транспорт на дрехи.
 
Последно редактирано:
Не можеш да си представиш колко нелепо изглеждаш отстрани. Голяма веселба, че китайски учени направили статистика за парниковите газове излъчени при транспорт на дрехи.

И ти не можеш да си представиш колко нелепо е да имаш рег от 2011 с 2000 поста от които 1850 в раздел политика, но като те гледам... бая търпиш този факт...:) Само не знам кой глупак те нае, след като си доказано некадърен дори и за този раздел 😆😆😆
 
Мдам, туй е черешката.

Не е 🤔

Дойде инфо, че наще са участвали в съглашението за шенгенот по въздушно-капков път, дори са предпочитали.. Шенген по суша няма да има, не и в този му вид, евентуално с допълнителни спънки за бг-тупана 🤫
 
И ти не можеш да си представиш колко нелепо е да имаш рег от 2011 с 2000 поста от които 1850 в раздел политика, но като те гледам... бая търпиш този факт...:) Само не знам кой глупак те нае, след като си доказано некадърен дори и за този раздел 😆😆😆
Да обиждаш опонента си на лична основа, нали знаеш какво означава това?
Ама ти не си виновен, някой в обкръжението ти е пропуснал първите ти 7 години.
 
Да обиждаш опонента си на лична основа, нали знаеш какво означава това?
Ама ти не си виновен, някой в обкръжението ти е пропуснал първите ти 7 години.
Личности тука няма - само профили.
Съответно няма как да се получи "на личностна основа".

За личностни травми трябват поне 2 имена, придружени със снимка или ЕГН.
 
Да обиждаш опонента си на лична основа, нали знаеш какво означава това?
Какво е лична основа във форум в който "опонентите" не се познават?? Ти опонент ли си ми, щото сега научавам.. 🤭

Понякога, когато човек мълчи изглежда доста по-умен, отколкото е всъщност.

Това отговаря ли до някъде на разбиранията ти за форумна "обида" ;)

Шото на мен, честно, въобще не ми пука 😆
 

Горе