Честит празник Рамазан Байрям

Copywriter

Active Member
Искам да поздравя празника Рамазан Байрям на Всички мохамедани, които по-някакъв начин участват(четат или пишат) в този форум. Нека утроят печалбата си през следващите месеци!
 
не си политически коректен със заглавието турски не само турците са мохамедани и не всички мохамедани са турци затова заглавието е променени на Честит празник Рамазан Байрям
 
От: Честит празник Рамазан Байрям

Честито на всички, които празнуват днес и ..... да почерпят по една баклава :)
 
От: Честит празник Рамазан Байрям

Преди netsurfer да го каже това, мислих, че съм единствения във форума, който е на това мнение. Но в случая религията не бива да бъде отъждествявана с народността. Аз мога да вярвам в Исус, Мохамед, Буда, Тангра.... Дарт Вейдър ако щете, ама кръвта си ми остава българска. Има българи мохамедани, които си празнуват, айде честито да им е :)
 
От: Честит празник Рамазан Байрям

Преди netsurfer да го каже това, мислих, че съм единствения във форума, който е на това мнение. Но в случая религията не бива да бъде отъждествявана с народността. Аз мога да вярвам в Исус, Мохамед, Буда, Тангра.... Дарт Вейдър ако щете, ама кръвта си ми остава българска. Има българи мохамедани, които си празнуват, айде честито да им е :)
в случая става въпрос за това - честитил е само на турците, той се самоопределя като ТУРЧИН, А НЕ КАТО БЪЛГАРИН ИЗПОВЯДВАЩ ИСЛЯМА !!!
не си политически коректен със заглавието турски не само турците са мохамедани и не всички мохамедани са турци затова заглавието е променени на Честит празник Рамазан Байрям
 
От: Честит празник Рамазан Байрям

Аз не видях в темата да се е разписал някой от празнуващите, но със сигурност има такива във форума. Имаше един Ежко дето със сигурност е сред празнуващите, другите не ги знам. От този празник най ме кефи това:
baklava10.jpg

Жалко, че никой още не ме е черпил от празнуващите комшии, но надеждата умира последна :eek: .
 
От: Честит празник Рамазан Байрям

@VtoriChepik аз празнувам вчера и днес байрям ,защото на половина съм мюсюлманин на половина християнин и празнувам всички празници.

btw @VtoriChepik ела ми на гости ще те черпим :p
 

Горе