Честит рожден ден, ktomov

От: Честит рожден ден, ktomov

Времето лети - опитай се да му подражаваш.

Всичките летим, ама до време, понеже с годинките все по-трудничко се опазват крилата за летене :( ...тъжно, но факт.. какво да се прави такъв е живота....

Честит рожден ден на момчето и от мен!
 
Последно редактирано:
Re: От: Честит рожден ден, ktomov

Всичките летим, ама до време, понеже с годинките все по-трудничко се опазват крилата за летене :( ...тъжно, но факт.. какво да се прави такъв е живота....

Честит рожден ден на момчето и от мен!

Определено си прав, осещам го и аз по – подобен начин. Важното е да запазим някаква позитивност и да се насочим към най – важното, а за там крила не ти трябват, може би само глава която да ти покаже кои са те.
 
От: Честит рожден ден, ktomov

Още веднъж ви благодаря за пожеланията! Благодаря, че този форум съществува, благодаря, че вас ви има и че ми наляхте малко акъл в главата! Не знам дали го разбирате, но този форум променя живота на много от нас, случи се с мен, надявам се и друг ще намаже от каймака!

П.П. Сложете ми за пореден път точица за правописни грешки - Ибал съм въ:) Ще се радвам! Сега поне ще имате оправдание да го правите!
 
От: Re: От: Честит рожден ден, ktomov

Определено си прав, осещам го и аз по – подобен начин.
Обикновено съм права, да :wink: А специално това пожелание за времето и летенето предполага коментари за нещата от живота и може да се разбира и усеща по различни начини, зависи кой в какво настроение е.


п.п. Да попитам, между другото, дали не може да бъде изключена отрицателната репутация, само с зелени точки пак става класацията, нали ?! :)
 
Последно редактирано:
От: Честит рожден ден, ktomov

П.П. Сложете ми за пореден път точица за правописни грешки - Ибал съм въ:) Ще се радвам! Сега поне ще имате оправдание да го правите!

Че кой ще ти слага червена точка заради правопис? До там ли я докарахме вече? :)

И ас дъ напишъ нешто с правописни грешки че, мое и нъ мен да ми излези "гъзмета" (цитат Памбос). :D
 
От: Честит рожден ден, ktomov

Тъй. Май вече съм що годе в кондиция. Поне така си мисля де.
Благодаря още веднъж на всички за пожеланията! Колкото и да не ми се искаше това явление в календара да не става толкова публично, няма как да не благодаря за темата на Alan :) Мерси и на тези които се разписаха в нея :)

@gangster - всеки 4 от 5 червени точици които получавам са за правописа :) Поне бяха, понеже в последно време се старая да пиша без особено много грешки.
@adi - не мисля, че това е възможно да се изключи, поне не е предвидено във vBulletin. Има вариант да се редактира темплейта и да се премахне радио бутона, но пък не мисля, че е е нужно. Положителната, както и отрицателната репутация трябва да си ги има, за да се отсяват коректните и некоректните потребители.

А и такова - не искам да летя. Предпочитам краката ми да са заковани за земята, защото който полети в мечтите си, пада от доста, доста високо. :)
 
От: Честит рожден ден, ktomov

Правописа не е нещо за което да наказваш, правописа се изисква!
 
От: Честит рожден ден, ktomov

Така и така се разчувствахме, искам и аз да ви кажа, че това, че Ви има ме прави много горд от факта, че съм българин. Независимо кой какво вика, кои какво прави и каква пумия ни изливат всеки де от парламента и по телевизиите, не може да се сравни с това, което ми дава мисълта, че Ви има. Благодарности за което. Нищо не е по-силно от това, което вие правите. А живота всеки си го промени, форума само беше малък инструмент, който влиза в дейстивие при промяната. :)

И сега към колегата КТомов, който не само е един от най-готните хора тук, но и му дадох едно +че за това, че в тези му постове видях, че освен машина за пари е и човек отвътре. Евалата бате. И гледам, че все повече от хората тук придобиват тези красиви черти. Точно те ви правят лидери и № 1 където и да се намирате. Не е нужно да говорите, просто самата комбинация от тези неща, които сте вие ви прави със силно излъчване. Такова на което другите могат да завидят. ;)

Бъде щастлива и продължвай напред бате, знам, че и по-далече ще стигнеш. Успехи на всички. Не съм виждал толкова много "качество: на едно място, наистина го мисля. ;)
 

Горе