Четец за книги или ниско бюджетен таблет

ks0lo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, мисля да наблегна сега лятото по сериозно на програмирането и понеже както знаете е кофти да се четат книги от компютъра си търся четец колкото се може по ефтин нов или втора употреба. Не съм запознат какво трябва да търся или има ли някакво ЗНАЧИТЕЛНО значение какъв е четеца или всеки ще ми свърши работа, вероятно също ще ми свърши работа и ниско бюджетен таблет

Давайте предложения
 
От: Четец за книги или ниско бюджетен таблет

Здравейте, мисля да наблегна сега лятото по сериозно на програмирането и понеже както знаете е кофти да се четат книги от компютъра си търся четец колкото се може по ефтин нов или втора употреба. Не съм запознат какво трябва да търся или има ли някакво ЗНАЧИТЕЛНО значение какъв е четеца или всеки ще ми свърши работа, вероятно също ще ми свърши работа и ниско бюджетен таблет

Давайте предложения

Имай на предвид, че има ОГРОМНА разлика между таблет и четец за книги. Ако наистина мислиш да четеш книги и то в големи количества, четеца е единственото ти решение. Също така имай на предвид, че напоследък се навъдиха много четци които са просто мноооого ниско бюджетни таблети. Ако ще си купуваш четец, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го купи с E-INK. Това е единствения начин да четеш нормално книга от каквото и да е било (имай на предвид, че ще ти трябва и светлина, защото четеца с E-INK няма подсветка на дисплея и наистина щади очите, за разлика от таблета или четец без E-INK). Чел съм не малко книги от таблет и в сравнение с четец с E-INK е направо жалко подобие натоварващо очите.


http://prodavalnik.com/prodavam-elektronna-kniga-amazon-kindle-2gb-wi-fi-model-d01100-i25825335
или разгледай всички kindle обяви в продавалника.
 
От: Четец за книги или ниско бюджетен таблет

Разликата между четец и таблет е огромна. За четене на книги таблетът не става.

Четецът е с електронно мастило, все едно четеш хартиена книга. Батерията му държи адски много - на мен ми изкарва по около месец с едно зареждане, докато на таблета ще му падне за 2-3 часа. На слънчева светлина с таблета няма да видиш нищо, а с четеца ще виждаш още по-добре.
 
От: Четец за книги или ниско бюджетен таблет

този модел добър ли е NOOK SIMPLE TOUCH гледам има няколко обяви в продавалника на добра цена
 
Последно редактирано:
От: Четец за книги или ниско бюджетен таблет

Да - nook е добър четец и чете ePub директно, докато Kindle не го поддържа.
 
От: Четец за книги или ниско бюджетен таблет

По-добре си вземи Nook Glowlight. Малко по-скъп е, но няма да ти трябва допълнителна лампа да ти свети, което е огромно удобство.
 

Горе