Четири .eu домейна

dudi

Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте колеги, имам четири .EU домейна закупени от летните промоции на ICN. Взех решените да ги продам тъй като няма изгледи в близко бъдеще да правя сайтове на тях, а изтичат в края на месец Август.
Домейните са:
kazinoto.eu
mnogozle.eu
intimno.eu
klipovete.eu

Условия на търга:

Начално на търга: 09.03.2012г.
Край на търга: 16.03.2012г.

Начална цена на всеки домейн по отделно: 2лв.
Стъпка: 1лв.
Цена купи сега на всеки домейн по отделно: 10лв
Цена купи сега за 4-те домейна в комплект (Всяка оферта за домейните в комплект ще бъде с предимство)


Тъй като на практика това са четири аукциона в един всяка вечер ще давам обобщена информация за цената на всеки домейн до момента за да няма обърквания. Ако имате допълнителни въпроси може да ми пишете ЛС.

Разплащане: Paypal, банков превод, Epay<br /><br /> Домейн Име | URL: kazinoto.eu<br /><br />Приблизителна Цена: 25<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Четири .eu домейна

Здравейте колеги,

Виждам, че няма интерес към акциона ми и очевидно доста съм го надценил.

Ако някой реши, че иска да закупи някой от домейните мога да ги продам на скромна цена от 3лв/брой
 

Горе