Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

advaworx

Active Member
Значи,
предварително искам да кажа, че не го правя с цел реклама, просто искам да споделя тази щуротия.
Новината е от моя сайт, за това само ще копирам текста, за да се посмеете и вие :mrgreen:

"Да, тази невероятна изцепка са я направили (не)братята французи! Един от най-големите интернет модни магазини “La Redoute” пуснали рекламен постер в сайта си, на който се виждат четири играещи си деца на плажа, а на фона в морето – чисто гол мъж, които определено не знае що е то самобръсначка!

И не стига, че нагазилият до колене нудяга се вижда без никакви проблеми, а на всичкото отгоре при поставянето на постера, те добавили и лупа чрез, която може да се увеличава изображението.. Дали, за да видят хората детайлите на дрехите, дали за да получат безплатен урок по човешка анатомия – един Господ знае!

И въпреки, че веднага след като разбрали за тази простотия, от La Redoute махнали снимката и се извинили на хората, то вълната от негодование, която се отприщила не е никак малка. Десетки родители изказали своето негативно мнение спрямо случилото се във Фейсбук страницата и сайта на фирмата.

И напълно ги разбираме хората, де. Представете си, влизате в интернет с детето си да му изберете някоя дрешка и попадате на въпросната снимка. Ходете му обяснявайте после защо чичкото е както ‘майка го е родила’ и се пличка на фона на четири дечица.

Обаче определено по-интересното е това, което последвало след трагикомичната ситуация.
Ту на сериозно, ту на майтап – в интернет се появиха десетки колажи свързани с голия тип, които ако не друго, то поне ни накараха да се засмеем от сърце!"


П.С. Дано не отнеса някое наказание, въпреки, че е в раздел, където пише, че можем да си говорим за всичко :)
 
Последно редактирано:
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Дай скрийншот или линк, за да го видим! Бг-мамите доста пазаруват от този магазин :)
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Снимката я свалиха още през нощта, но успях да се докопам до нея.
Ето линк към картинката.

Ето и линк към сайта.
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

d2c.jpg

Pedobear approves :shock:
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Дай скрийншот или линк, за да го видим! Бг-мамите доста пазаруват от този магазин :)
Еми да се чувстват и те тогава поздравени с това. :)

Не ми е ясно кой велик гении на рекламата го е направил, или е било просто гавра с фирмата. И в двата случая е брутално. Статиятя е добра. ;) Трябва да се рпавят такива новини. Другите само те сдухват. :)
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Еми да се чувстват и те тогава поздравени с това. :)

Не ми е ясно кой велик гении на рекламата го е направил, или е било просто гавра с фирмата. И в двата случая е брутално. Статиятя е добра. ;) Трябва да се рпавят такива новини. Другите само те сдухват. :)

Да, и аз се зачудих как никой нищо не е направил по въпроса, нито като са направили снимката, нито като са я поставили на сайта. Според мен т'ва е умишлена кампания.. Все пак, нали знаеш - лоша реклама няма.

Иначе благодаря, радвам се, че ти харесва. Гледам да се получи весел сайт и да се хареса на хората : ))) Да излизат с усмивка от него.
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

ЛИНКБАЙТ, ПР, ГОРИЛА МАРКЕТИНГ
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Наскоро четох в една книжка (buyology - Биология на купуването, основи на невромаркетинга), че подобни скандали (главно секс скандали) вредят за кратко, като дълготрайните ползи от едни подобни кампании са големи.
 
От: Чисто гол мъж на плакат за детска мода!

Снимката я свалиха още през нощта, но успях да се докопам до нея.
Ето линк към картинката.

Ето и линк към сайта.

Мерси! Аз съм гледал английския домейн и може това да е причината, да не я намеря :)
Но Алан Форт е прав и рекламата ще си свърши работата....
 

Горе