Чичо вярно ли е ....... ?

Заради 1 дума цяла тема.
Имам някакви спомени, че топ даскалът ми по история леко се подсмихваше кога някой изръси "робство".

И Далас, и Нова не бехте ли в Германия?! Какво ви прихвана да намествате българската история?
 
Заради 1 дума цяла тема.
Имам някакви спомени, че топ даскалът ми по история леко се подсмихваше кога някой изръси "робство".

И Далас, и Нова не бехте ли в Германия?! Какво ви прихвана да намествате българската история?

Що, не мое ли?
 
Много хубаво сме живяли по турско, няма що. Къщи сме имали, ама не са били собственост, ами бащиния. А за кръвния данък изобщо няма да го коментирам, защото рязания тролейбус автор на темата, ще ревне, че да те вземат еничарин било нечуван старт в живота :D
 
По-глупава тема не бях чел тука :) Вижте най-големите открития по химия, физика и география в които готини са били и в кои държави. Докато тука сме се радвали на хубавините на ориенталската култура, от която още не можем да се отървем, Европа е вървяла напред. Оставете Русия. Там също културата е битувала само зад имперските порти. Погледнете по него време какво е било в Европа. Помислете за пропуските, които още тегнат, тъй като не сме се развивали с темпа на Европа. И за какво говорим въобще, ще ми хвалят робство, щото било много сигурно и хубу...
 

Горе