Търся: Човек за вкарване на 1000 продукта в WooCommerce

Mr. George

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Търся някой който има идея от Wordpress и по специално WooCommerce. Работата се състои в копиране един по един на 1000 продукта от един уебсайт в друг (Свалят се текста и 1-2 снимки от продукт от сайт X и се качват в моя сайт).

Общо взето ще отнеме по 5 минути на продукт средно. Стъпките са:
1. Копиране на текста и сваляне на снимките от сайта X.
2. Създаване на нов продукт в панела на моя Wordpress сайт - Woocommerce (Create New Product)
3. Paste на текста копиран от сайта X + малки промени според моите инструкции.
4. Избиране на категория и снимка към продукта
5. Поставяне на цена на продукта и Upload на файл който ще може да се тегли от страницата на продукта.
6. Publish the new product

Всичко ще е много лесно, сайта е настроен на 100%, ще дам много детайлни инструкции, просто имам нужда от тази роботизирана работа за която наистина нямам време. Човека няма нужда да има много опит, но определено трябва да има представа от основните функции и работа на WordPress. Разбирасе хора с повече опир с WP и WooCommerce са с голямо предимство.

Заплащането е 0.70 стотинки на вкаран продукт. Както казах отнема по 5 минути на продукт което означава че ако вкравате по 10 продукта на час това са 7 лева на час работа, което никак не е лошо.
За да добиете по-добра представа за работата. Цялата работа ще отнеме около 100 часа според мен. Тоест ако работите по 7 часа на ден (един нормален работен ден) ще успеете да завършите за 2 седмици.
Получава се 700 лева за 2 седмици работа. Това е и срока за който трябва да е готово всичко.

Схемата на запащане е следната:

100 лева при започване на работата.
300 лева при завършване на 55% от работата и
300 лева при завършване на 100% от работата

100 лева бонус при ранно завършване на работата (дори и ако е 1 ден по рано)

Ако съм доволен от фрилансера, ще му предложа постоянна работа като съпорт към сайта с много добри условия.

Моля желаещите да пишат в лично. Запазвам си правото да не отговоря на всички.

Мерси
 
Драсни едно съобщение, ако може. :)
 
Здравейте, проявявам интерес към вашето предложение. Аз сама създадох и се грижа лично за моя уеб сайт. Ако търсите отговорен човек и с опит в тази дейност, ще се радвам да се свържете с мен тук или на лично съобщение.

Благодаря.

Поздрави,
Силвия
 

Горе