Търся: Човек за изграждане на спортен сайт

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, търсим човек за изграждане на сайт за спортни новини. За, всички заинтересовани, нека се свържат с нас на ЛС, ще им бъде предоставена цялата информация, от към функционалности на сайта, ще предоставим и как бихме желали да изглежда всяка една страница, за да улесним бъдещият човек, с който ще работим.
С предимство ще са тези, които са имали поне 1 подобен проект.
 
Отговорел съм на всички, проявили интерес, но ако все пак някой не е получил отговор, моля да пише отново. Благодаря, предварително.
 
Здравейте, търсим човек за изграждане на сайт за спортни новини. За, всички заинтересовани, нека се свържат с нас на ЛС, ще им бъде предоставена цялата информация, от към функционалности на сайта, ще предоставим и как бихме желали да изглежда всяка една страница, за да улесним бъдещият човек, с който ще работим.
С предимство ще са тези, които са имали поне 1 подобен проект.

Здравейте,

Моля, пратете ми на ЛС подробности, за да мога и аз да ти направя предложение. Интересуват ме следните детайли:
- само за новини или и друго съдържание?
- източник на новините - ваши редактори ли ще ги пишат или трябва да се импортират от дадени източници?
- функционалности - какво точно очаквате?
- 1-езичен или многоезичен сайт?
- очакван трафик, който системата трябва да поеме?
- има ли други изисквания?
- държите ли на конкретен CMS или това е по избор на изпълнителя?
- таргет срок за пускане на готовия сайт?
- примери за дизайн, който трябва да се постигне?

На база на тези изисквания мога да предложа конкретно изпълнение и условия. По отношение на опита - десетки сайтове зад гърба ми, плюс още доста опит в ИТ сферата.

Поздрави и хубава вечер,
Филип
 
Благодаря на всички, за проявеният интерес към проекта. Отговорел съм на всички с пълните подробности около сайта. Оферти и предложения ще се събират до средата на идната седмица.
 
Отговорено е на всички, проявили интерес, за което благодаря.
Надявам се да получим още някой, предложение.
Хубав ден на всички.
 
Намерихме точният човек, за изграждането на нашият проек. Благодарим на всички проявили желание.
Темата е за заключване.
 

Горе