Човек за качване на продукти, с опит!

Абе тука се напълни с БГмами. И всички са съгласни.
 
От: Re: Човек за качване на продукти, с опит!

какъв ти е по-точно проблема? Явно не си в безизходица и не се чудиш как да си нахраниш детето! Тогава не се меси в чужди работи, защото нямаш това право
 
Re: От: Re: Човек за качване на продукти, с опит!

какъв ти е по-точно проблема? Явно не си в безизходица и не се чудиш как да си нахраниш детето! Тогава не се меси в чужди работи, защото нямаш това право

Аз проблем нямам. Ти имаш. Проблема ти е, че си продаваш труда за без пари - аре това ОК ама подбваш цената за другите.
Във всяка тема с обява за работа за без пари веднага изникват по 20-30 БГмами, дето са съгласни да я вършат.
Е това е резултата от сдружаването с бгмама2 форума.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здравейте, имам опит с качване на продукти (OpenCart). Пратете ми данни за контакт на лично съобщение.

Мога да я препоръчам. Работили сме заедно по много проекти - качване на продукти, писане на текстове, публикуване в социалки и сайтове за обяви и др.
Няма да Ви разочарова.
 
От: Re: От: Re: Човек за качване на продукти, с опит!

Аз проблем нямам. Ти имаш. Проблема ти е, че си продаваш труда за без пари - аре това ОК ама подбваш цената за другите.
Във всяка тема с обява за работа за без пари веднага изникват по 20-30 БГмами, дето са съгласни да я вършат.
Е това е резултата от сдружаването с бгмама2 форума.

Извинявам се, че се намесвам, но съм съгласен с колегата, че не трябва да си продаваме труда без пари. Моето положение също не е цветущо /на жена ми по-голямата част от заплатата отива за заем, а имаме и малко дете/, но гледам да търся златната среда, хем аз да съм доволен, хем и на клиента да му е добре. Поради тази причина не кандидатствам за много от работите пуснати във форума, просто има хора които обябяват ниски цени и не си струва. Лично мое мнение!
 

Горе