Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Akademika

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търся човек за мониторинг и поддръжка на 3 WordPress проекта (EDIT от 20 май - виж по-долу). Веднага обяснявам и какво значи "мониторинг и поддръжка". От човека очакмвам технически умения за следене на сайтовете - хостинг, ъпдейти на системата, отстраняване на проблеми като "чупене". НЕ очаквам писане на статии и създаване на съдържание. Предлагам месечно плащане тип абонамент от 100 лв. Плащането става през банкова сметка и в края на годината се декларира.
Срещу него очаквам отреагиране на потенциални проблеми в рамките на до 30 минути(когато става дума за "тотал щета" - падане на сайт или някакъв видим, дразнещ, голям проблем. Историята познава 5-6 такива случая за 2 години).
Отговорност на кандидата ще бъде регулярна профилактика - както прецени, че е необходима.
Отговорност ще бъде подаването на банери към сервиращата система. Аз му пращам банерите през мейл, Скайп- той/тя ги зарежда в системата. Това се случва 3-4 пъти максимум месечно.
При нужда или решение за преработка на части от сайт или цилият сайт ще договорим условия.
Не се сещам за друго.
Ако има, моля питайте в темата.
Сайтовете пращам на лично съобщени при проявен интерес. Запазвам си правото да не отговоря на всички заявили интерес. Приоритетно ще отговарям на кандидатити с история тук, положителна репутация и добри отзиви.

Поздрави!

EDIT 20 май

Една корекция сайтовете са 3 - единият е полуумрял и съм го забравил. За него не важи условието за до 30 минути отстраняване на щета, но важат останалите за мониторинг.
 
Последно редактирано:
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

И аз писах на Л.С. :)
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Ако желаеш, може да драснеш едно лс и на мен :)
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Здрасти, аз също съм заинтересован писах Ви на ЛС :)
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

" в края на годината се декларира. " само това не го разбрах...

Декларираш сумата която си получавал пред данъчните власти.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

" в края на годината се декларира. " само това не го разбрах, иначе ми пусни едно със сайтовете ако искаш готов съм да отговоря на офертата ВИ.
Сайтовете са собственост на фирма - плащането се оформя като хонорар и се издават служебни бележки. Това за теб е доход и трябва да го декларираш, защото компанията го включва в счетоводството си.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Ако желаеш, може да драснеш едно лс и на мен :)

Това към мен или към колегата? Какво точно да ти драста на лично? Мисля, че всичко е казано - ако има въпроси пиши ще отговарям.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

И аз изпратих ЛС...
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

За уеб мониторинг има услуги. Едва ли някой ще влиза през минута от няколко места да проверява.
Мога да ти предложа една все още не официално активирана екстра за да не ти източват трафика от сайтовете без да разбереш.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

На мен не ми трябва някаква джаджа да ми каже че сайта е счупен, а човек с ангажимент да го оправи когато е счупен.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Отговарям на личните в момента, ако не сте получили, значи не отговаряте на някои от критериите. Благодаря на всички писали. Ще обявя тук когато имаме договорка с колега. До тогава можете да пишете. Коригирах текста на обявата.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

На мен не ми трябва някаква джаджа да ми каже че сайта е счупен, а човек с ангажимент да го оправи когато е счупен.

И аз не бих се доверила на някаква си джадажа. Наистина решението е да се намери отговорен човек, на който можеш да разчиташ. Аз си реших подобен проблем чрез един колега, дето гледам, че е писал тук - спасявал ме е в критични ситуации. За това се възползвам от случая да го похваля и да го препоръчам. Става дума за BKirov - до сега никога не ме е издънил или пък изоставил в момент на нужда.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

А проверихте ли, зад джаджата дали не стои екип от хора, които могат да реагират при такива ситуации. Обикновено при сървисите, които предлагат мониторинг (установяване на проблем), се предлага и човек, който да реши проблема при възникването му. Поне sendsignal е изграден по този начин.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Да, Sendsignal предлага не само мониторинг а и решение при възникнали проблеми като отделна услуга. Част от клиентите ни поддръжаме на ниво сървери, други на ниво сайт.

Желаем успех на колегата и следим темата с интерес за администратор срещу 3 лв на ден който

- да е на разположение 24 часа
- да следи сайтовете - хостинга за падане на сайт или някакъв видим, дразнещ, голям проблем
- да реагира в рамките на 30 минути при проблем
- да се занимава с регулярното ъпдейтване и запушване на "дупки" в 3 WordPress блога
- да качва банери 3-4 ежемесечно в някой от блоговете.

С най-добри пожелания за повече време онлайн и по-малко офлайн. Факта, че вече има търсене на такъв вид услуги е сигнал за развиващ се интернет бизнес в България !
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Здравейте на всички!
Бях дълго време офлайн. Поръчката е още отворена. Влизам сега да отговоря на личните. Благодаря за писмата и интереса.
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка на WordPress

Да, Sendsignal предлага не само мониторинг а и решение при възникнали проблеми като отделна услуга. Част от клиентите ни поддръжаме на ниво сървери, други на ниво сайт.

Желаем успех на колегата и следим темата с интерес за администратор срещу 3 лв на ден който

- да е на разположение 24 часа
- да следи сайтовете - хостинга за падане на сайт или някакъв видим, дразнещ, голям проблем
- да реагира в рамките на 30 минути при проблем
- да се занимава с регулярното ъпдейтване и запушване на "дупки" в 3 WordPress блога
- да качва банери 3-4 ежемесечно в някой от блоговете.

С най-добри пожелания за повече време онлайн и по-малко офлайн. Факта, че вече има търсене на такъв вид услуги е сигнал за развиващ се интернет бизнес в България !

Мерси за коментара в темата. Виждам, че умеете да пресмятате дни в лева. Пожелавам успех на услугата ви. Както вече казах предпочитаме комуникация с човек, не със сайт.
 

Горе