Търся: Човек за писане на статии

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте! Търся човек, който да ми напише около 50-60 статии. Тематиката е: мода, медицина, козметика и образование. Статиите трябва да са около 300 думи и да бъдат с около 90% уникалност. Всеки който има желание и цената е около 2 - 2.5 лв за 300 думи, нека да се свърже с мен. Давам 1 статии за проба и ако всичко е окей - задавам и останалите. Срокът ще бъде около 2-3 седмици.
Най-бързо отговарям на скайп - talov042
 
Хахахах торбалане няма по-голем хейтър от тебе
Защо пък хейтър. Не е лошо, предлагайки услуги като копирайтър да се прочете нещо за слято, полуслято и разделно писане на сложните и съставните думи :D

От 1 час съм тук, а вече няколко човека ме хейтват. Определено мястото ми не е тук. :)
Като копирайтър с тази граматика определено
наречия, образувани от предлог и съществително име, се пишат слято:

когато използваното съществително име не може да се променя граматически или няма собствено ударение:
вследствие, всъщност, догодина, докрай, завчас, издъно, навреме, навръх, наглед, наздраве, наистина, накуп, налице, наместо, наполовина, например, наред, насила, насреща, настрана/настрани, насън, наум, начело, нащрек, околовръст, отсреща, отстрана, отстрани, подред, пoдpъка, поначало, предвид, следобед, призори
 
Последно редактирано:

Горе