Търся: Човек за писане на статии

paradoxkc

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Търся човек за писане(не превод) на уникални статии в сферата на технологиите с големина над 400 думи. Обикновено се нуждая от около 20 статии на всеки две седмици. На всеки кандидат ще изпратя едно заглавие по което да напише примерна статия.

За контакти:
ЛС или e-mail [email protected]
 
Нашият екип може да предложи написването на статии с над 400 думи, като цената на статия е 8лв.
 
Здравейте, paradoxkc,

За писането - добре. Мераклии много, цени - коя от коя по-атрактивна, така че имате избор.

А какъв/какви точно текст(ове) търсите? Може ли дадете връзки към такива, които харесвате? Защо Ви допадат тези текстове? Как искате да въздействат на читателя? И имате ли планиран бюджет?

Щом сте готови с отговори на тези въпроси, можем да обсъдим пробен текст за Вас. На каквато искате тема, с каквото искате заглавие и колкото думи поискате.

Иначе - чакайте мераклиите с цените. Ти идват винаги, и после резултатът е както винаги. Пропорционален на цените и обратно пропорционален на атрактивността им.

Та, какви точно текстове очаквате?
 
Защо повдигате темата? Ако наистина търсите човек, ще изпратите пробна статия на всеки, който Ви се е обадил. Аз чаках доста време, така и не пратихте.
Да чакам ли изобщо, или няма смисъл?
Да поясня, че тогава писах от регистрация с ник Elaine, но не мога да влизам вече и направих нова.
 
Защо повдигате темата? Ако наистина търсите човек, ще изпратите пробна статия на всеки, който Ви се е обадил. Аз чаках доста време, така и не пратихте.
Да чакам ли изобщо, или няма смисъл?
Да поясня, че тогава писах от регистрация с ник Elaine, но не мога да влизам вече и направих нова.

Повдигам темата, защото така преценявам! А защо не съм изпратил примерна статия ще Ви отговоря на лично.
 

Горе