Търся: Човек за писане на футболни прогнози

galinstefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Търси се за предпочитане момче, което се интересува от футбол и има желание да пише ежедневни прогнози.

Брой прогнози на ден - от 4 до 6
Прогнозите са с големина около 350 думи.

Пишете на ЛС с цена за 4/6 прогнози.
 
Интересуването от футбол е фенство, а навлизането в анализи и предричането изхода на даден/и мач/ове - типстърство.
В тоя ред на мисли, "момче, което се интересува от футбол" едва ли ще свърши работа. Или поне качествена.

Изпрати на ЛС примерна статия в която се целиш, имаш ли прогнози от някъде, които да се разписват или трябва човекът който ги пише да ги измисля?
 
Още се търси.
Писаха ми няколко човека, които на 3-тия ден изчезнаха а бяха много заинтересовани от ангажимента :)
 
Авторът е несериозен. Писах му тематично ЛС, получих отговор след почти седмица, а при второто ЛС, дори и отговор не получих.
Оплаква се от несериозно отношение спрямо него от хората, които са му писали прогнози, но са се отказали, та грешката май не е в тях.
 
Авторът е несериозен. Писах му тематично ЛС, получих отговор след почти седмица, а при второто ЛС, дори и отговор не получих.
Оплаква се от несериозно отношение спрямо него от хората, които са му писали прогнози, но са се отказали, та грешката май не е в тях.

Подкрепям!
 
За мен: Бивш футболист(вратар), Футболен анализатор за едни от най-големите групи(до преди година), следя футбола и се занимавам с анализ на мачове от повече от 5г(професионално, не като хоби), от 2 месеца разполагам със своя фейсбук група, в която имам над 35 анализирани футболни срещи със обосновано мнене за изход от мача. При интерес за контакт с мен - 0878181677 Александър.
 
Търси се за предпочитане момче, което се интересува от футбол и има желание да пише ежедневни прогнози.

Брой прогнози на ден - от 4 до 6
Прогнозите са с големина около 350 думи.

Пишете на ЛС с цена за 4/6 прогнози.

Момиче не става ли? :) Аз от малка се занимавам футбол,от малка гледам мачове , даже мечтата ми е да стана футболистка :)
 

Горе