Търся: Човек за пренаписване на статии и публикуването им

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Търся човек за пренаписване и публикуване на статии.
Става въпрос за 5-10 статии дневно с 2 почвни дни, дните за почиване са по желание на човека, когато иска 2 дни си ги взима. Кеф му е днеска да почива, почива.

Става въпрос за около 100-200+ статии на месец(дългсорочно)

Статиите ще се ПРЕНАПИСВАТ с дължина до 300 думи(около 200-250 ще са основно, може и по-малко)
Статиите са на обща тематика и трябва да са добре оптимизирани за Facebook аудиторията.

Какво представлява работата: Намирате си статия(аз ще ви дам няколко сайта, от които да търсите), пренаписвате я, намирате снимка/снимки и ги качвате в сайта(Wordpress), публикувате.

Интересува ме цена за 1 статия, или цена на дума или там както иска човека.
В повечето случай статиите ще се пренаписват от чуждестранни сайтове, примерно статията има топ 10 най-красиви момичета, трябва леко описание за всяка от тях и имената на момичетата и това е. Не е нещо сложно.

Пак споменавам, статиите няма да се измислят от човека, а ще се пренаписват.

Цената ми е най-определящ фактор.
Пишете ми на ЛС с цена.

Поздрави,
Симеон
 
Здр,
интересувам се от предложението, разполагам с доста свободно време , така че мисля че мога да ви бъда от полза.
При интерес пишете
 
Здравейте, тази работа ме интересува и мисля, че мога да я върша добре. До сега съм търсила и писала съдържание за сайтове за технически продукти, но ми се струва, че това ще е по-лесно. Не мога да Ви оферирам цена, защото не знам как се формират цените за този вид дейност. До сега работих на заплата. Така че, ако все още търсите хора, ще се радвам да ми пишете с Вашето предложение. При интерес, мога да Ви изпратя по e-mail примери за мои работи.
 
Здравейте,
Аз също съм заинтересувана от предложението Ви. Подобно на paraboloid не съм наясно как се формират цените за този вид дейност, но проявявам желание да се опитам.
 
Здравейте, интересува ме офертата ви. Няма как да ви изпратя ЛС, тъй като съм ново регистрирана тук.
Вие може да ми изпратите, за да се свържем. Благодаря!
 
Последно редактирано:
Здравейте! Казвам се Пламена Колева и съм активен автор на здравен сайт към момента. Бих се радвала да ме потърсите на мейла, за да се уговорим. Мога да работя дългосрочно. plamenakoleva88@abv. bg
 

Горе