Човек за пренаписване на статии

stuklen

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте трябва ми човек за пренаписване на новини.
Изисквания:
Дължина около 100 думи;
Писане на 3-4 статии на ден;
Продължителност 6-7 дена;
Да се пишат преди обяд;
Грамотно писане;

Очаквам цена за статия или за всички (15-20 статии) на ЛС
 
От: Човек за пренаписване на статии

Здравейте!
Нямам много опит в областта,но това е елементарна работа за мен(завършила съм българска филология в СУ "Св. Климент Охридски").Офертата ми е 3 лева на статия.Ако и Вие проявявате интерес,ще очаквам да се свържете с мен.Хубав ден!
 
От: Човек за пренаписване на статии

Здравейте!
Нямам много опит в областта,но това е елементарна работа за мен(завършила съм българска филология в СУ "Св. Климент Охридски").Офертата ми е 3 лева на статия.Ако и Вие проявявате интерес,ще очаквам да се свържете с мен.Хубав ден!

3 лева за пренаписване на 100 думи :shock: Не се заяждам, но просто ми е смешно, когато някой каже какво е завършил и иска висока цена, а не предлага качество. Без да съм завършил българска филология, винаги оставям интервал след препинателните знаци и съм взимал доста по-евтино за пренаписване преди време :)
 
От: Човек за пренаписване на статии

И на мен ми се стори доста висока цената. Все пак всеки има право да предложи цена според своя преценка.
Намерих човек, който ще помогне.
Благодаря на всички, които писаха и не писаха. :)
 
Последно редактирано:
От: Човек за пренаписване на статии

3 лева за пренаписване на 100 думи :shock: Не се заяждам, но просто ми е смешно, когато някой каже какво е завършил и иска висока цена, а не предлага качество. Без да съм завършил българска филология, винаги оставям интервал след препинателните знаци и съм взимал доста по-евтино за пренаписване преди време :)

Както казах нямам много опит в областта,затова и цената е по-скоро ориентировъчна. Освен това, не може да знаете какво качество предлагам, а като тръгвате да правите забележки за препинателните знаци, поне ги слагайте в края на изреченията.
 
От: Човек за пренаписване на статии

копирайтъри с цени за 1 лев на 100 думи тук във форума колкото искаш, 3 лева е много дори и за перфектен не български ами и немски или английски да е
 
От: Човек за пренаписване на статии

vekogroup - писах Ви на лично, но очевидно ви е пълна кутията и не се праща съобщението. Имам интерес да работим заедно, ако желаете пишете ми.
 
От: Човек за пренаписване на статии

На каква тема са новините?

Цената ми е 5 лева на текст.
 

Горе