Човек за промяна на една тема, wordpress

dimitar_ak

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Търся човек за модификация на една wordpress тема разбиращ от php, ще цитирам мнението, където обеснявам какъв е проблема. Темата е - линк
Та, като публикувам нещо на началната страница си излиза със снимката, която съм сложил и целия текст, а като се цъкне в самата категория където е публикацията снимката не излиза и след 3-4-ти ред има read more. Като използвам <!--more--> се появява бутонче read more на началната страница, но изглежда по друг начин от категорията. Въпроса ми е как да ги направя публикациите да изглеждат еднакви на началната страница и в категориите.
Ако не ти се занимава с код, си намери друга тема.

Тая не е направена много юзър-френдли отвътре. Файлът за евентуално едитване е loop.php.
the_excerpt() вади само първите едиколко си думи.
the_content() вади всичко в поста.
Като има разни вариации и прочие.

От 1 бърз поглед не мога да ти кажа точно как да го направиш. За втори нямам време и желание.
Та, ако някой може да помогне да пише ЛС, сайта е по скоро за добиване на опит, но все пак не искам да работите без пари, мисълта ми е, че нямам намерение да давам големи суми, по-добре да си намеря нова тема, макар че тази ми харесва. Надявам се да е нещо лесно, ама като не разбирам от php...
 
От: Човек за промяна на една тема, wordpress

Работата е свършена, оказа се, че създателя на темата е достатъчно отзивчив, че безвъзмездно да направи това което искам. Благодаря много и на KALOS
 

Горе