Търся: Човек за публикуване на готови статии в WP

BRANDable

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Търся да наема човек на който на имейл ще получава определен брой статии, които да публикува ежедневно в WordPress сайт. Брой статии публикувани месечно: около 50-100


1. Статиите са написани, вие само Copy/Paste-вате текста.
2. Намиране на голяма хубава снимка за главна снимка и 1-2 допълнителни снимки в самата статия. Общо 2-3 снимки се падат на публикация.
3. Оформяне на статията да изглежда перфектна за четене.
4. Маркиране в кои категории и под-категории да бъде публикацията.
5. Писане на няколко етикета.

Приоритет са хора които са работили с WP и са наясно с материята.

Моля, оферти за цена на 1 публикувана статия, на ЛС.
 
Последно редактирано:
Здравейте!

Интересувам се от Вашето предложение за работа. Моля, свържете се с мен, за да се разберем, относно заплащането.

Поздрави!
Сашко Любчов
email : [email protected]
 
Здравейте,


И аз проявявам интерес. Мога да добавя и уменията ми за работа със снимки (колажи) към изискванията.
 
Здравей, имаш ЛС и от мен. Ще бъде хубаво да напишеш колко точно статии за месец, понеже видях, че не си оферирал точна цена, а оставяш на нас да предлагаме. Ако имаме почти точната цифра статии, ще ни е пъти по-лесно да кажем цена за статия.
 
Ако е възможно и на мен подробности относно офертата, цената я задайте Вие. С WP имам опит от 8-9 години и толкова на брой качване на статии месечно мога да ги вмъкна в графика си. Ще очаквам лично..
 
Здравейте,

Търся да наема човек на който на имейл ще получава определен брой статии, които да публикува ежедневно в WordPress сайт. Брой статии публикувани месечно: около 50-100


1. Статиите са написани, вие само Copy/Paste-вате текста.
2. Намиране на голяма хубава снимка за главна снимка и 1-2 допълнителни снимки в самата статия. Общо 2-3 снимки се падат на публикация.
3. Оформяне на статията да изглежда перфектна за четене.
4. Маркиране в кои категории и под-категории да бъде публикацията.
5. Писане на няколко етикета.

Приоритет са хора които са работили с WP и са наясно с материята.

Моля, оферти за цена на 1 публикувана статия, на ЛС.
Здравейте!
Интересувам се от работата!
 
Здравейте известен период съм поддържал страници и сайтове и тази работа не ми е чужда.
 

Горе