Търся: Човек за развитие на ФБ група

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Гледам, че сега ФБ групите са актуални, та :D
Имам една малка група с почти 300 човека, за конкретен вид продукти е и искам да стане по-голяма, вътре да се пускат оферти тип купува продава. Групата попринцип е направена от фейсбук страница с 40 000 последователи, които са с интерес какъвто е на групата, обаче доколкото знам не мога да ги поканя от страницата към групата. Мога да каня по 10-20 май, но доста тегава и досадна работа.

Та някой може ли да помогне да се увеличи тази група с повечко хора да стане? Но трябва да са хора, които наистина имат интерес към тези продукти, иначе файда никаква понеже няма да постват нищо вътре.

Може да ми пишете на ЛС, за начин по който може да стане евентуално и колко ще струва.
 
Направи тази страница администратор на групата. След това има опция фейсбук сам да кани активни членове на страницата към съответната група. Това нещо можеш да го активираш, но само към една група мисля за седмица беше
 
Направи тази страница администратор на групата. След това има опция фейсбук сам да кани активни членове на страницата към съответната група. Това нещо можеш да го активираш, но само към една група мисля за седмица беше
Професионалист ;)
 
  • Haha
Реакции: ST-1
Направи тази страница администратор на групата. След това има опция фейсбук сам да кани активни членове на страницата към съответната група. Това нещо можеш да го активираш, но само към една група мисля за седмица беше
Мога да го направя, но едва ли ще доведе до кой знае какъв ефект, понеже в тази 40, даже почти 50К страница не е тип някви енгедж постове, а е на онлайн магазин, тоест има много малко такива активни да лайкват работи постоянно. Повечето са харесали страницата във времето да поръчат нещо и пишат на съобщение с поръчка и това е. Пък за да ги класифицира гугъл като топ активни фенове трябва да лайкват едва ли не всеки втори пост, такива няма почти в страницата.
 
Мога да ти вкарам хора , но цената е 10 лв. на 100 човека. А това да харесват продукта ти няма кой да ти го предложи.
 
Просто за мнение. 5-годишна привейт група, в която никой не е канен. Има околко 60 потребителя, оставена е на самотек, с постове от дъжд на вятър.
 
По-добре си купи група с предпочитаната от теб Аудитория от колкото да се мъчиш да развиваш нещо сам.
 
Търся още някой с профили, от които може да ми добави членове на достъпни и нормални цени. Или ако може да даде друга работеща идея за увеличаване на членовете на групата.
 

Горе