Търся: Човек за цялостен редизайн

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте приятели, търся си човек, който да ми направи пълен редизайн на сайт, както и да се променят някой нещица в функционалностите.

Сайта е писан на html, css, php, javascript, mysql.
Става въпрос за www.music-bg.info
Винаги съм успявал да намеря точно в този форум правилните хора, вярвам че и за това ще намеря бъдещият човек, с който ще работим :)
 
Последно редактирано:
Можеш да кажеш какъв е сайта, на какво е писан, имаш ли идеи за редизайн и въобще по-подробно
 
И най-важното, какво имаш предвид под редизайн - само визия или визия и кодване и т.н. И уточни допълнителните опции, защото на такъв пост, доста несериозни хора ще ти пишат (не намеквам нищо) :)
 
Благодаря, ви много за въпросите, за съжаление не съм много вещ в тези неща.
Сайта е писан от нулата и не се е използвала готова система.
Идеята е да се направи изцяло нова визия като в същото време да се запазят функционалностите и да се добавят няколко нови такива.
Гледал съм доста дизайни на подобни сайтове така, че имам някаква идея в главата, си какво искам да се получи.
 
Актуализиран е първият пост. Все още се търси точният човек.
Благодаря, ви.
 
Здравейте!

Казвам се Дияна и ъм уеб дизайнер от около 6 години. Бих могла да помогна с редизайна, като бих желала да използвам bootstrap framework.
Това е моето портфолио: http://www.dgadjilova.portfoliobox.net/
А в случай, че желаете да обсъдим проекта пишете ми на [email protected]
 
Здравейте и благодаря, на всички отзовали се. Научих доста неща, и получих доста препоръки, за което благодаря на всички.
Намери се точният човек и за този проект. Темата вече не е актуална.
 

Горе