Човек с акаунт в adult CPA network

alus1onZ

Member
Трябва ми човек, който има действащ акаунт в какъвто и да е adult CPA network, който има Content Blocker (Gateway) или не правят ядове ако се ползва ръчно "сготвен" такъв.

Метода е отчасти блекхет, но само и единствено към посетителите, не вреди по никакъв начин на CPA network-a, даже на отзовалите се ще дам подробно обяснение, което може да го пуснете като тикет към съпорта на дадения network, за да се уверите, че е така.

Всички изкарани средства през тестовия период (1-2 дни) ще са 100% притежание на човека предоставил акаунта. Не искам никакви комисионни, просто имам желание да си изпробвам едно "зло" творение, а нямам точно сега времето да търся adult CPA компании и да чакам да ми одобряват акаунта.

Моля заинтересованите хора да пишат на ЛС и да си оставят скайпа там, защото имам други задачи тия дни и няма да мога да наблюдавам темата. Ще се свържа, с когото преценя за надежден по скайп през идния weekend.

Благодаря за вниманието ;)
 
От: Човек с акаунт в adult CPA network

Регистрирай се в leadbolt, отнема 24h одобрението и приемат адулт доколкото ми е известно. :)
 

Горе