Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Плащат добре само за сайт ъндър и то на мобилни версии. От 1000 импресии съм правил и по 6-7 евро
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Едва ли...
Пробвах ги с един банер и след 4 часа го изтрих, 45 клика 0.01 цента :-o
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Какви изисквания имат за импресии на ден за да получиш одобрение и блогове приемат ли се?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Днес пробвах друг банер за 3-4 часа:

TfWAYmS.jpg


What The Fuck?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Едни от най-гадните реклами, особено с изкачащите прозорци. Определено степента на отпадане се увеличава с ползването им.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

През последните няколко седмици има огромен спад. Плащат около 0.30-40 евро за 1000 импресии.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Преди година ги ползвах, в началото беше ок, на 100 клипа взимах по 2 3 евро, слабо. Сега направо е мизерно. 250 клика 0 приход. Едвам събрах 100 евро да си ги изтегля, платиха ми ги и повече няма да се занимавам с тях.
Идеята на техните реклами в момента в Pay Per lead макар, че те казват, че преобладава PPC. Ако не продавате или потребителите не инсталират софтуер чрез вашият линк няма да вземете и стотинка. За тези усилия има други платформи, които ще платят в пъти по-добре!
 
Как са те напоследък? Някой ползва ли ги? Поп-ъндъра върви ли добре? Плащат ли навреме, коректни ли са?
 
Как са те напоследък? Някой ползва ли ги? Поп-ъндъра върви ли добре? Плащат ли навреме, коректни ли са?

Плащането е на време но приходите са понамалели. И въпреки всичко плащат пак по-добре от някои други. Рекламите които пускат трябва да се следят от време на време дали нямат вируносно съдържание.
 
Аз ги ползвам от година... Имал съм 1-2 месеца, в които съм изкарал повече от адсенс с тях, но в повечето време е мноооого слабо. Въпреки това, за мен са мрежа номер 2, но в последно време наистина се излагат и сега ще преминат на 3та позиция. БГ Изобщо не съм и няма да ползвам.
Иначе си плащат от 5 до 8 всеки път. Получавал съм и по 100-200 евро - получавал съм преди и по над 1000 евро от тях - не лъжат с парите.

Банер реклами ФАЙДА НИКВА ! Хах
Поп ъндър рекламите биват - ако махнем факта, че 90% от рекламите им ги засича като вирус! и, че са доста досадни.

За по голям ефект се ограничават рекламите до 1 прозорец на потребител в рамките на час.
Виждам колеги набива по 5-6 прозореца през 5 мин, което мене лично ме кара втори път да не посетя сайта! :D
 

Горе