Чуждестранен хостинг

dudi

Member
Здравейте колеги,

искам да пусна един сайт (не розов), но имам желание по никакъв начин да не се асоциира с България и Българското законодателство. За целта търся чуждестранен хостинг. Предполагам трафика ще бъде между 500 и 1000 потребители дневно.

Та молбата ми е, ако има някой по запознат с чуждестранните провайдъри да ме насочи.

Благодаря предварително :)
 
От: Чуждестранен хостинг

Здравей,

мисля, че Hostmonster, HostGator или Bluehost ще ти свършат работа :)
 
От: Чуждестранен хостинг

В Европа или САЩ трябва да се намира хостинга ? Ако е в САЩ от посочените хостинг доставчици Hostgator е по-добрия избор. HostМonster и BlueHost са едно и също нещо. За по нисък бюджет може и : JustHost
 
От: Чуждестранен хостинг

В Европа или САЩ трябва да се намира хостинга ? Ако е в САЩ от посочените хостинг доставчици Hostgator е по-добрия избор. HostМonster и BlueHost са едно и също нещо. За по нисък бюджет може и : JustHost

Ти се ебаваш е човек?!? Ползвал ли си някога Джъстхоста, че да го препоръчваш??? Щото аз по-скоро бих се върнал при топхост отколкото при тия мизерници!
 
От: Чуждестранен хостинг

namecheap нямат нищо общо с лайнарите от джъстхост или кретеноидите от хостгатор
 
HostBulgaria.com имат сървъри в САЩ. Когато поръчваш нов хостинг във формуляра има да си избираш дали да ползваш сървър в САЩ или в България.
За сайта на един клиент съм купил хамерикански хостинг там, доволен е.
 
От: Чуждестранен хостинг

В Европа или САЩ трябва да се намира хостинга ? Ако е в САЩ от посочените хостинг доставчици Hostgator е по-добрия избор. HostМonster и BlueHost са едно и също нещо. За по нисък бюджет може и : JustHost

Нещо в Европа може ли да препоръчаш? Наскоро си мислех дали някоя от американските компании няма сървъри в Европа, според мен с тези параметри които предлагат ще избият рибата. :)
 
От: Чуждестранен хостинг

Hostgator със сигурност става. Говорил съм по този въпрос със съпорта.
 
От: Чуждестранен хостинг

Ако си търсиш чуждестранен хостинг най-добре съвърите им да са в САЩ.

пробвай
holhost.com
 
От: Чуждестранен хостинг

lonex.com имат сървъри в USA и UK.

Lonex не предлагат remote DB access за съжаление, иначе и аз си мислех за тях.
От два дни общо взето контактвам кой ли не и сякаш hostgator предлагат най-прилична оферта. Не знам обаче с качеството как са...
 

Горе