Чужд хостин

Welder

Active Member
Предстои ми пускането на сайт, насочен основно към потребителите в България. Специално този сайт не искам да имам нищо общо с български хостинг провайдъри. Сайта за момента ще е малък и бюджета е ограничен. Трябва ми споделен хостинг на приемлива цена. Дейта центровете в кои европейски държави имат добра видимост от България. Вероятно нещо из Холандия, Германия, Англия.. Препоръчайте някой хостинг.
 
Имам известни подозрения, че колегата няма да падне на кула поради естеството на сайта ...
 
На Кула хоста си е полубългарски ;) Не става въпрос само да се използва чужд дейта център, интересува ме и поддръжката. Нищо лично към Кула, гледам хората са доста доволни от услугите му. За този проект обаче ми се ще да си спестя контакти с български админи. А и ако напазарувам директно от OVH, ще ми е по- тънко.
 
Последно редактирано:
На Кула хоста си е полубългарски ;) Не става въпрос само да се използва чужд дейта център, интересува ме и поддръжката. Нищо лично към Кула, гледам хората са доста доволни от услугите му. За този проект обаче ми се ще да си спестя контакти с български админи. А и ако напазарувам директно от OVH, ще ми е по- тънко.
Бате, ще ми се да видя как ще ти се види комуникацията с индийските админи. :) Честно казано и по мои наблюдения, бг админите са най всеотдайни и помагат за неща, които грам не им е работа. Виж съпорта на godaddy или hostgator и пак пиши в темата. Колко бързо ще те метнат на един мениджмънт за по 30 евро ан час. :) Защо има такива коментари не мога да разбера. :)
 
Бате, ще ми се да видя как ще ти се види комуникацията с индийските админи. :) Честно казано и по мои наблюдения, бг админите са най всеотдайни и помагат за неща, които грам не им е работа. Виж съпорта на godaddy или hostgator и пак пиши в темата. Колко бързо ще те метнат на един мениджмънт за по 30 евро ан час. :) Защо има такива коментари не мога да разбера. :)
Това е точно така. Българските админи много повече се стараят и правят дори некща, които не са им работа. Но може би малко повече гафове да правят. На споменатите godaddy или hostgator едва ли много хора са достигнали до поддръжката им.
 
Това е точно така. Българските админи много повече се стараят и правят дори некща, които не са им работа. Но може би малко повече гафове да правят. На споменатите godaddy или hostgator едва ли много хора са достигнали до поддръжката им.
Достигнал съм до съпорта на много от чуждите хостинги и да ви кажа честно, и с една голяма ръка на сърцето, няма по-добро качество в съпорта от българския. Било то суперите, исн, сайтграунд, кулайс, дръмп. А за да се направи сравнение просто опредете до проблем, който при добро желание ще ви се помогне, а не е в работа на хостинг съпорта. ;)
 
Здравейте,
В момента мисля да се преместя при Fastcomet. Сайта ще бъде с аудитория от България. Някакви мнения относно тях?
Приятна вечер!
 

Горе