Шибан проблем с гадните хостинги на GoDaddy

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имам супер зверски проблем..
Целия ми тъп хост от тъпите хост провайдъри годадди ми е заразен с някъв шибан вирус..
Открива се само с AVAST
www.play-us.com

Скоро имах същия проблем и в хостгатор, обаче като им писах за ДВА ЧАСА ми оправиха ВСИЧКО!
Изчистиха хоста и ФИКСАНАХА ВСИЧКО
ДА ЖИВЕЕ ХОСТГАТОР.

Та.. да не се увличам..

Как мога да оправя шибия вирус, в сайтовете ми..
Защото в момента губя и клиенти и кво ли не..
ОЩЕ ДВА МЕСЕЦА и свършва гадния гадния гаднияяяяяя хост от годадди..
най-накраяяяяяяяяя

Писах на съпорта на годдаддддддддддди и забележете какво ми пишат

We cannot assist you with removing malware from your server. Consider taking your site down immediately to prevent infecting visitors, and take action quickly to identify/remove it.

ХАХАХА!
Да съм си спрял сайтовете, и да си го фикса САМ!
Да не казвам, че аз им плащам ПАРИ на тея за ТЯХНИТЕ СКАПАНИ машини!

Или ми дават някви БЕГЛИ инструкции как да си го оправя сам(невъзможно да се разбере нищо от тях)
Другото което ми дадоха е един страхотен линк > http://www.godaddy.com/security/website-security.aspx
с който, да си платя да ми го оправят..

Е как да съм при тях повече ? НЕВЪЗЖМОНО!
Никога!
Хоста им мирише, и ще направя така, че повечко хора да разберат, че миришат откъм хостовете.

Някой имал ли е същия проблем?
Вируса който показва е JS:Redirector-NV [Trj]

Моля Ви помагайте хора!

БЛАГОДЯРЯ!
Поздрави
 
От: Шибан проблем с гадните хостинги на GoDaddy

offtopic малко ,
извинявай, ама откак съм тука чета колко е смотан хостинга на GoDaddy и как и безплатен да е, никой не би се записал. Въпросът ми е - какво дириш в Диарбекир, като знаеш, че е шибана пустиня?

Иначе ти препоръчвам да поровиш. Не си първия, няма и последния да си, дето е хванал дребна iшарка :)
Ей това погледни и дано ти е от полза :)
 
От: Шибан проблем с гадните хостинги на GoDaddy

offtopic малко ,
извинявай, ама откак съм тука чета колко е смотан хостинга на GoDaddy и как и безплатен да е, никой не би се записал. Въпросът ми е - какво дириш в Диарбекир, като знаеш, че е шибана пустиня?

Иначе ти препоръчвам да поровиш. Не си първия, няма и последния да си, дето е хванал дребна iшарка :)
Ей това погледни и дано ти е от полза :)


Изтича ми след 2 месецаааааааа.. най-накраяяяяя. И реших да се възползвам на МАКС.. щях да местя в края на този месец всичко.. за да може да разпределя трафика.. Обаче сега.. малко се по-объркаха нещата...

Друг вариант мисля.. да хвана да прехвърля ВСИЧКО от GoDaddy в гущерите(гатора) и евентуално, ако има заразено нещо, да го изчистят те..

Пуснах темата, за да видя дали има колеги, които са имали същия проблем.. намерих едни работи за тва как се маха malware от сайт, ама малко ме е шубе да рискувам..
Нещо не ми върви така като си ги оправям изцяло аз нещата.. Особенно при вървежни уебсайтове, които съм градил много време.
Днеска ми се прецака телефона, като реших да си "sync-вам" от HTC Tattoo към HTC Legend.. и ся всичко се скапа.. и съм без абонати :lol:

Пък и е добре хората да знаят, че хоста им мирише.
Язък че са написали

"When a customer complains of a compromised website, Go Daddy takes it very seriously. You pay us to host your site; we want you to be satisfied, not frustrated with your experience."
 
От: Шибан проблем с гадните хостинги на GoDaddy

Ако имаш някакъв бекъп го качи - иначе виж датите на фаловете за файлове които са променяни наскоро и ги разгледай.
Също така си виж .хтсса дали не са го променяли
 

Горе