Шпионски магазин SPY.BG експериментира

От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

6+ , държи вниманието в цялото време. Идеята с дланите ми допадна много, определено е креативно. Виждам нищо друго освен Успехи.

Браво на екипа
 
От: От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Ще се включа в малкия отбор на "оплюващите".
Според мен надписите се сменят прекалено бързо. Целта на подобни клипове е зрителя да може да прочита това, което чува. Иначе като ефекти и замисъл е добре направено. Само трябва да се "барне" малко тайминга на надписите, за да се получи достатъчно добър синхрон между картината и звука, който да не обърква зрителя, а да му помага да осмисли това, което вижда.
Текста е прекалено шавлив. Особено в 30-та сек, по-клатещ се е от това -

[video=youtube;dvUUco8tMug]http://www.youtube.com/watch?v=dvUUco8tMug[/video]

Ако се оправи текста, клипа ще стане наистина много добър.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Клипчето си е готино - креативно и ти казва всичко, което трябва да знаеш за въпросния магазин. Като оставя леко открехната вратичката на любопитството да идеш да видиш за какво, аджеба, иде реч. :) Учила съм реклама и определено мисля, че е добре изпипано. Браво и много клиенти да ви полазят. :)
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Хубаво е клипчето. А кои са тези пичове, направили клипа? Говориш за тях, но никъде не се споменава кои са те?
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Хубаво е клипчето. А кои са тези пичове, направили клипа? Говориш за тях, но никъде не се споменава кои са те?

Още в първия пост съм оставил линк към тях, но за да не се мориш да търсиш, а и да оставя още един Пингвин-френдли линк към младежите www.spidervideos.bg
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

Ами и на мен клипчето ми харесва ефектите са доста интересни.
 
От: Шпионски магазин SPY.BG експериментира

На мен единствената ми забележка е, че говора се бие с фоновата музика.
 

Горе