Ще вземе ли хляба от ръцете ни изкуствения интелект?

Казах ти… сядаш пред мене и ще повярвам. Твоето мислене не е на програмист.
Кое не е, като съм разкодирал всички възможни развития на всички световни редове, бе, Мите, мойто момче??? Нали ме видя? Почвам и...всичко!

(Иначе те разбирам, че мисленето ми не е на програмист. То кво мислене и програмист, не се връзват ич. Аз съм инженер-програмист и съм на много високо ниво, затва не ползувам "мисловните" калъпи на пишман програметата, и не мож ме усетиш.)

И копирайтър съм, учил съм Нандибанди. Беше една малка, шашава. "Тва как го пишеш..." Ми не е като копането по овощята, мойто момиче, иска и райтинг. Седай тука, дай ена цигара, и ме гледай. Малко по малко се научи, купи къщата на село, не се ожени и сега затова е щастлива.
 
Кое не е, като съм разкодирал всички възможни развития на всички световни редове, бе, Мите, мойто момче??? Нали ме видя? Почвам и...всичко!

(Иначе те разбирам, че мисленето ми не е на програмист. То кво мислене и програмист, не се връзват ич. Аз съм инженер-програмист и съм на много високо ниво, затва не ползувам "мисловните" калъпи на пишман програметата, и не мож ме усетиш.)

И копирайтър съм, учил съм Нандибанди. Беше една малка, шашава. "Тва как го пишеш..." Ми не е като копането по овощята, мойто момиче, иска и райтинг. Седай тука, дай ена цигара, и ме гледай. Малко по малко се научи, купи къщата на село, не се ожени и сега затова е щастлива.
ти не го разбра Митко :) Той иска ти да седнеш отпред , а той зад теб .... внимавай с изненадите :)
 
купи къщата на село
Маалка корекция: къщата я построиха родителите ми. Моят принос е носене на тухли за строежа. По малко носех, щото бяха малка - и шашава, разбира се. И сега съм така, ма вече не съм малка.

Скромните ми приходи от предадения от теб занаят се инвестират в социална дейност - основно за изхранване на котангенси. ;)

Нокето се оказа по-благодатна почва за семето ти. Тва прозвуча малко двусмилено, май?
 
@dimitur7
Коя ти е областа в която си се специализирал така да се каже. Доколкото съм разбрал си икономист.
 
  • Like
Реакции: OSH
  • Like
Реакции: OSH
Точно така. Не че не мога да започна, но не искам. И ми се отдаваше. Бях от добрите студенти
Тайна ли е в каква сфера работиш
 
Няма такава. Офис работа. Full stack
Ти къде/ в каква сфера ти се ще да работиш. С какво според теб ще ти е приятно да се занимаваш.
 
Това беше знак на емпатия @dimitur7
Евентуалните тролове и агенти (чак пък толкова) едва ли се интересуват чак толкова от теб. По-скоро някой по човешки ще се заинтересува.
 
Каква връзка има всичките тези въпроси към темата?
Ако се интересувате един от друг пишете си на лични;)
Вероятно dimitur7 е изкуствен интелект... Така че deffnews в момента го ласкае, за да го подведе накрая и директно да го попита "ще ни вземеш ли хляба" и той откровено да си отговори и така да разреши въпроса на темата като цяло...
 
Какво стана с димитър, да не стана самият той изкуствен интелект...
 
През изминалите 3 седмици търсихме хора за писане на статии на технологична тема покрай маркетинга за хостинг проекта, който правим.

Та, да наемем хора, който да се занимават само с това ще дойде скъпо имайки предвид в какъв етап сме. Дори ако са от българския пазар.

Е... на помощ идват текущите инструменти - комбинация от:

- Notion AI: Използват LaMDA, който е модел от Google AI. Платформата като цяло много ни хареса, защото предлага възможност и за колаборация с колеги. Вътре има почти всичко, което може да потрябва за планиране, обработка и колаборация покрай един технологичен проект. Препоръча ми го колега, който пише книга с негова помощ (използва го за редактор и вдъхновение).

- ChatGPT Plus: с няколко плъгина, който добавят допълнителни функционалности като това да генерираме изображения, разговорите между различните промптове да са свързани (т.е. да има нещо като споделена памет) и още 4-5 плъгина. Имаме платената версия с достъп до API покрай други задачи. Искахме да сравним какви резултати могат да се постигнат спрямо конкурентите им.

За под $100 месечно успяваме да създадем съдържание с по-високо качество и по-бързо от професионални копирайтъри, които щяха да струват около $2,000 на човек ако се наеме почасово. Надявам се скоро да мога да споделя нещо интересно по темата.

Толкоз за хляба. :)
 
Няма страшно. Всички професии AI скоро ще може да ги върши по-добре от най-добрите специалисти на света. Както изискващите висока квалификация, така и всякакъв вид физическа работа, с помощта на съвременната роботика. За нас остава само да измислим как да се забавляваме, защото няма да има особена нужда да се работи. Поне няма да е задължително.
 

Горе