Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

chame

New Member
Здравейте!
Ще ви показажа начин, чрез който можете за ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО! А това за нашата държавица си е направо печалба от ТОТО-то ! Ако съм Ви заинтригувал , продължете да четете!
Ако мислите, че е непосилно да отделяте 10-15 мин. дневно, по -добре не продължавайте да четете !
Но за тези, които мислит, че няма да им коства кой знае колко усилия ( и без дори 1 Стотинка инвестиция )
продължете да четете напред
Нека ви кажа малко за проучванията ми как се изкарват пари от Интернет !!!
Има наистина доста начини! Може да продавате неща по интернет, само че не всеки става за търговец, а и печелите процент от продажбата! Доказано е, че дори и най-добрите търговци успяват да продадът нещо само на 4 човека от свеки 100!
Друг начин е като си направите собствен сайт и сложите платени банери (реклами) и чакате хората да кликат на тях,
за да получавате нещо и Вие! Хубаво, но къде е проблема тук ? Първо, не всички имат уменията да си направят
собствен сайт или средствата да заплатят на някой да им направи. Второ - посетителите на сайта ви! За да привличеш
посетитили (т.н. Трафик ) трябва сайта ти да е много добре направен, но дори да имаш най-добрия сайт на страхотна
тематика трябва да го качиш във много търсачки (като google примерно )! Но тай като има просто Милиарди сайтове
на абсолютно всякаква тематика, някой дори и да напише в търсачката нещо свързано с твоя сайт той ще излезе
(ако имаш късмет ) на 20 страница (мисля, че е ясно дали някой ще стигне до него ).
Значи предполагам сте чували за множеството PTR/PTC (т.е. pay to read / pay to click сайтове ), от които 97-98 % са SCAM
(т.е. не заплащат това, което сте си заработили !). И аз съм се регистрирал в такива сайтове,пробвал съм какво ли не !
И след около 2-3 години проучвания и пробвания на всичко що пише нещо от сорта на "Пари от интернет" научих страшно много!

И Най-накрая ОТКРИХ НАЧИН КАК ДА ПЕЧЕЛЯ ОТ ИНТЕРНЕТ !!!!!!
И така искам да ви запозная малко по-добре с PTR/PTC сайтовете !
Става 98-99% от тях наистина са си SCAM и преди да се регистрирате някаде, с надеждада да печелите нещо Първото нещо, което трябва да направите е да проверите дали има доказателства,че наистина плащат!!! За ваша информация само иска да кажа,че всички сайтове, които плащат над 0.02 цента на кликване са почти 100% сигурни SCAM! А да не говорим за сайтовите, които предлагат да ви плащат по над $50 -$100 ( да не говорим заповече) на кликане! Това е просто 100% SCAM! Просто няма теоритична възможност те да имат толкова пари за да ви платят, след като на фирмите които рекламират при тях им плащат по $100 месечно,а те ви предлагат толкова много ! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ ЗА ТАКИВА ИЛЮЗИИ!
Но има и честни сайтове, който плащат всичко, което си заработите !
bux.to е точно такъв сайт !
Къде е цаката при него и защо да се регистрирате !?

Елементарно! На пръв поглед като се замисли човек и си казва :
"Защо да се регистрирам в сайт,който плаща по 0.01 цент на кликане, като сигурно ще си заработя 2-3 долара на месец ?"
Аз също си го помислих разбира се ! Но съм грешил!

От bux.to можете да изкарате над $1000 и повече даже !
Ето как стоят нещата ! Както и другите сайтове и bux.to , за да се развива и все повече компании да рекламират там и на тях им трябват хора, който да се рагистрират и да кликакт по рекламите ! Известно е, че има много хора който си правят по 200 регистрации и кликат като луди и си мислят, че така ще спечелят много пари ! С bux.to това НЕ Е НУЖНО, а е и ЗАБРАНЕНО !

Да предположим се регистрирате в bux.to! Цаката при този сайт, е че ви дава 100% ОТ ЗАРАБОТЕНОТО НА ВАШИТЕ РЕФЕРАЛИ!

В bux.to има само 1 ниво на реферали - т.е. това са вашите директни реферали ! Но не го приемайте като минус! Все пак
получавате всичко,което заработят те ! А и не са ви нужни други нива на рефералната мрежа !
bux.toе направен, така че да няма нужда да си правите десетки регистрации за да печелите! Те знаят колко трудно е да се намерят достатъчно реферали и затова са го направили така, че да можете да си купите рефералите.
Просто трябва да навиете някой друг приятел ( четири - пет ) да ви станат реферали като за начало !!! Но трябва да са наистина СЕРИОЗНИ !

Ето как стоят нещата ако имате примерно ПЕТИМА реферала :

На ден Вие кликате на 10 реклами x 0.01 цент = $ 0.10 дневно
Петимата Ви реферали също кликат на 10 реклами = ( 5 реф. * $ 0.10 ) = $ 0.50
И така за 1 ден изкарвате $ 0.60
На седмица изкарвате = ( 7 дни * $ 0.60 ) = $ 4.2
На месец изкарвате = ( 30 дни * $ 0.60 ) = $ 18

Това е само началото ! Няма да станете богати или да печелите по $ 1000 още първия месец !
bux.to не е от сайтовете "Get rich quick "
bux.to може да ви oсигури между $1000 - $1500 ( ако не и повече ) месечно! Ако търсите да станете богат, това не е сайт за вас !
Но за заинтригуваните нека продължим !
И така видяхте как от 5 реферала само може да изкарате $18 долара !!!

По принцип bux.to изплаща след като сте достигнали минималната сума, която е $10 долара!
Но $ 18 долара са нищо !!! По добре с тях да си купите реферали !

Тъй като има само 1 ниво реферали, всичко е от лесно по-лесно !!!
Сега искам да отделя малко внимание на Пакетите с реферали, който продава bux.to

Можете да си купите:15 , 35 , 100 и 500 реферала !!!
Нека изясним как стоят нещата с всеки един пакет !

Ако закупите 15 реферала (той струва $16.98 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 15 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 1.50
На ден Вие печелите = $ 1.60
Седмично взимате ( 7 дни * $ 1.60 ) = $ 11.20
На месец прибирате ( 30 дни * $ 1.6 0) = $ 48

Другият пакет е с 35 реферала : ( той струва $ 34.95 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 35 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 3.50
На ден Вие печелите = $ 3.60
Седмично взимате ( 7 дни * $ 3.60 ) = $ 25.20
На месец прибирате ( 30 дни * $ 3.60 ) = $ 108

Следващият пакет реферали, който може да закупите е с 100 реферала ( той струва $ 98.00 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 100 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 10
На ден Вие печелите = $ 10.10
Седмично взимате ( 7 дни * $ 10.10 ) = $ 70.70
На месец прибирате ( 30 дни * $10.10 ) = $ 303
( хич не е зле за само по 10-15 мин. работа на ден от ваша страна и от страна на вашите реферали ! )

И разбира се Най-Големият пакет с реферали - 500 реферала: ( той струва $ 459 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 500 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 50
На ден Вие печелите = $ 50.10
Седмично взимате ( 7 дни * $ 50.10 ) = $ 350.70
На месец прибирате ( 30 дни * $50.10 ) = $ 1503

Ето сега се надявам да разберете Защо е ВАШИТЕ РЕФЕРАЛИ ДА КЛИКАТ ВСЕКИ ДЕН за да постигните такива резултати !

Забравих да кажа, само bux.to плащат чрез Payza ( Ако нямате регистрация направете си тя е безплатна)
Надявам се, че искате да изкарате наистина добри пари и Вие и искате да се регистрирате !!!
Първото и НАЙ-ВАЖНО нещо, което трябва да знаете:
!!!!! НЕ СИ ПРАВЕТЕ ВТОРА ИЛИ ПОВЕЧЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!!!

Защото ще ви изтрият веднага всичко! Но не ви и трябва друга регистрация !
Просто следвайте всичко както ви описах на предишните
страници и няма да имате проблеми ! Изисква се малко повече търпение за да си закупите реферали, но пък НЕ ДАВАТЕ и цент
от личните си доходи !!! Ако постъпите разумно и не използвате измами, след няколко месеца се надявам да ми пишете и да се
похвалите за личните си постижения !!!

Ето стъпките, през които трябва да минете :

1. Преди да се регистрирате направете си БЕЗПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЯ ( ако нямате разбира се ) в
payza.com
2. Натиснете bux.to за да се регистрирате ( така ще станете мой реферал, но все пак надявам се да оцените
усилията които съм вложил самия Аз за да може всеки да печели ! А и вие
НЕ ГУБИТЕ АБСОЛЮТНО НИЩО !!! Аз самия съм реферал на човекa, който ми разказа всичко това !
Уважих усилията и отделеното oт него време )

След като сте натиснали bux.to
След като зареди страницата , попълнете личните си данни за регистрация :
Eто малко информация какво да правите след регистрацията си !!!

1. Влизате с потребителското си име и парола !
2. Кликате на "Surf Аds " (отваря ви се страницата с всички предлагани реклами за деня !)
3. Кликате на всяка една реклама . След като кликнете на съответната реклама
Ви се отваря нов прозорец и след като страницата зареди напълно, започват да текът 30 сек., след което трябва
да видите изписано "DONE" и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО една зелена отметка точно до "DONE". Това означава,че
сте получили кредита си от тази реклама.
Ако имате колебания и не сте сигурни, че са ви кредитирали за тази реклама отидете на страницата с всички реклами
натиснете "Refresh" ( или F5, едно и също е ), и ако съответната реклама е задраскана с права линия, значи сте получили
своя кредит за нея.
За 24 часа имате право да кликате САМО ПО ВЕДНЪЖ на всяка една реклама !
Tрябва малко търпение, но получите ли си първия път парите и се уверите, че всичко е реално, ще разберете,
че това не са празни приказки !

Зарибете 4-ма, 5-ма приятели и започнете да печелите заедно!
И така , ако сте решили вече да се регистрирате , моля направете го оттук: bux.to/register.php?r=mu6icata[/url]

Желая Ви успех!!!!!!!!
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Още една душица, която ще се опитва безмислено 1-2 години да открие топлата вода, и да установи накрая, че всъщност от такъв род сайтове печелят единствено админите на сайтовете, и тези които пишат скриптовете и после продават плъгини за аутокликерите :))))

* Между другото, явно яко спамиш из нета с този текст горе, че "Около 367 резултата (0,82 секунди) "
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

ей не се спряхте бе.. само като погледна в нета колко е оспамено със същия текст, поне си напиши свой
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Не бе то по-лошото в случая е, че тия хора наистина вярват, че ще спечелят от букс.то или подобни сайтове. Аз ставам свидетел на разни люде гравитиращи из интернет пространството, които пишат уникално съдържание и то добре организирано само и само да спечелят някой друг реферал за каузата ptc. Сигурен съм, че ако последните вложат тези старания в писане на статии за някой тематичен блог, ще имат успехи и дори няма да си спомнят що е то pay to click .. Зарибявката обаче е много сериозна и преобладаващата част млади момчета и момичета смятат, че пари от интернет е равно на PTC сайтове дето кликаш и взимаш мангизи.

Ето ти пример с Chame, човекът се регистрирал при нас за да сподели как да хванеме някой друг лев, а и то покрай нас. Пича дори не предполага, че след известно време ще съжалява за изгубеното си време. Твърдя тези неща, тъй като съм кликал по реклами, участвал съм даже във форуми по темата, ама аз малко по-тарикат и трупах реферали по 100 на ден та вадех cashout-а преди програмата да е скамнала. Но даже да ме имитирате пак ще си биете главата в стената, защото сте се набутали в най-тъпото нещо на света, а именно измамните PTC програми ...
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Ако беше погледнал метите на форума, щото за заглавието явно си сляп, вече щеше да знаеш, че си се потил напразно с тоя ферман :lol:
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Мушицата - поредната муха :)
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

"Чети напред", "Спри да четеш", "Продължи да четеш"... еее, ПОСЛЕДНО?!?!?! :(

пп: аввввв,

но дори да имаш най-добрия сайт на страхотна
тематика трябва да го качиш във много търсачки (като google примерно )!

facepalmp.gif
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Хайде и аз да се и..ра, понеже съм на всяка манджа мерудия:)
Та до господина едно к кинти, дали мога да се включа към афф някаква програма, че кинтите месечно са наистина злобни
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

И Най-накрая ОТКРИХ НАЧИН КАК ДА ПЕЧЕЛЯ ОТ ИНТЕРНЕТ !!!!!!
И колко си спечелил/а?
 
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

И колко си спечелил/а?

Ето инфо от преди малко! Ти самия чупиш кинтите там!!! :-o

mhm.jpg

едит: опа, объркал съм годината...
 
Последно редактирано:
От: Ще ви покажа начин, чрез който можете да ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО!

Иначе не му сече много пипето, пуска копипейст от 2008. Абе дааверата да става, пък сено има за всички:)
 

Горе