Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

helf_php

Active Member
Какво мислите според вас уеб сайтовете ще бъдат ли заместени от приложенията за смартфон?
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Какво мислите според вас уеб сайтовете ще бъдат ли заместени от приложенията за смартфон?

ЪФ КОРС:roll:
затова съм се насочил към приложенията!
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Единствено времето ще покаже, но вероятно и това ще стане. Все повече и повече се забелязва използването на мобилни приложения отколкото самия сайт.
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Така както си писал заглавието на темата разбрах, че става въпрос, че сайтовете ще изместят приложенията.
Едва ли... на мен хич не ми е удобно да ръчкам телефона.
 
Не мисля. Определено има интерес към мобилните приложения и хубаво е да има такова, но не на всяка цена. не говоря за големите като Google, Facebook и други, а за малкия и срден бизнес. Макар, че преди 2-3 дни влизах в мобилната версия на slideshare.net и не беше много юзъркса - после видях, че имат app, а там вече беше добре. :)
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Тъй като нямам смартфон тъй като не харесвам телефоните като цяло, някой ще ми обясни ли за какъв дявол става дума? Едно мобилно приложение може да се направи вместо уеб сайт ли?
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Тъй като нямам смартфон тъй като не харесвам телефоните като цяло, някой ще ми обясни ли за какъв дявол става дума? Едно мобилно приложение може да се направи вместо уеб сайт ли?

Може, да. Може да направиш всички функции на сайта на приложение, но ще бъде по-удобно и лесно за ползване от смартфоните.
 
Може, да. Може да направиш всички функции на сайта на приложение, но ще бъде по-удобно и лесно за ползване от смартфоните.

Съгласен. Виждал съм апове, които на 100% успяват да покрият функциите на сайтове. Предполагам и вие. :) Иначе FB отделиха в два аппа - този за самия сайт и месинджъра. Поне при моя смартфон е така. Но няма как. Все пак говорим за голям сайт с много функции. ;)
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Съгласен. Виждал съм апове, които на 100% успяват да покрият функциите на сайтове. Предполагам и вие. :) Иначе FB отделиха в два аппа - този за самия сайт и месинджъра. Поне при моя смартфон е така. Но няма как. Все пак говорим за голям сайт с много функции. ;)

Да, вече може да се направи всичко. Иначе аз ползвам само основното, не ми се инсталира и месинджъра, може и без него да си пишеш.
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Може, да. Може да направиш всички функции на сайта на приложение, но ще бъде по-удобно и лесно за ползване от смартфоните.

Ясно, ами ако промениш нещо по сайта, примерно качиш нова статия, и на аппа ли трябва да направиш същото?
 
Re: От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Ясно, ами ако промениш нещо по сайта, примерно качиш нова статия, и на аппа ли трябва да направиш същото?
Те се предполага да са синхронизирани. Най-малкото ще го извлече с някой RSS. ;)
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Мерси, но за да работи значи трябва да е свързан с интернет, нали? Имам предвид аппа.
Ами повече от логично е за да ти бъде доставена новата информация от сайта трябва да си в wifi мрежа или 3G няма как без интернет да разбере приложението какво е новото в сайта.
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Мерси, но за да работи значи трябва да е свързан с интернет, нали? Имам предвид аппа.

За да получава последни данни трябва да има връзка към интернет, но може да работи и без, ако няма динамично съдържание.
 
От: Ще заместят ли мобилните приложения уеб сайтовете?

Тенкс, трогнат съм :lol:
 

Горе