Ще извърша графична работа на всеки, който ми осигури 2-3k Фейсбук лайка

Носи ли Facebook повече клиенти за вашия бизнес?


  • Общо гласове
    27
От: Фейсбук лайкове срещу шанс за спечелване на безплатно лого

Синьото в дясно е супер, но това посредата се чете трудно.
Мое мнение.

untitled1.jpg
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Благодаря за съдействието на админите :)

Включвайте се и в Анкетата, моля!

Значи - споделянията, които събра досега (навярно няма да са много повече до 25-ти) страницата ми са 5 :rolleyes:
Въпреки смяната на заглавието на темата, офертата си остава до крайния срок, като ще избера един от тези 4 (защото единият човек от петте съм аз :mrgreen: ) на случаен принцип!

Ако все пак някой иска да хареса страницата ми за Креативен Графичен Дизайн и Ръчно избработени оригинални неща, да заповяда:
https://www.facebook.com/Origiral

Лек ден на всички!
 
Последно редактирано:
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Здравейте!

Преди да е приключил крайният срок на офертата, искам да споделя нещо с вас, може пък някой да ми помогне с идеи.

Знам, че бизнес идеи не се издават, но...

Имам намерение да продавам графиките си, материализирани, във Фейсбук засега (затова пуснах и анкетата, приятно съм изненадана от резултатите). Какво имам предвид - илюстрациите, които правя, да бъдат претворени в бижута, такива:
923124_262958907181211_25614051_n.jpg


Както и имам един мой дизайн за тениска.

Как мислите, има ли смисъл в България?
Ще се радвам някой да ми пише нещо.

До скоро!
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Бижутата с послания биха вървяли в България...и то много.
Да ги беше номерирала да ти кажа кои ми харесаха :mrgreen:
Иначе най-долу в ляво и "Breathe" са най-добри.
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Да, само да не мислим аз, ти и още някоя друга моя приятелка така ахахахха

На мен ми харесват това със сърцето и дървото :)))

Колко пари би дал най-много за такова бижу?
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Много е кичозно дървото с тия цветове хаха

Иначе за цената зависи от много неща...от какво са направени, как изглеждат отзад, верижката каква е...на кого ще го подаря бижуто и така :)
Но със сигурност би било много добър подарък.Пак казвам...с посланието :p
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

На мен идеята ти лично ми допада, изглежда ми оригинална и с потенциал за развитие. Виждал съм доста голям БГ онлайн магазин, предлагащ стоката си само и единствено чрез Facebook страницата си и интегрирано приложение в нея (може да има и други такива). Организирай си нещата и помисли за някакво приложение, в което може да листнеш продуктите, за да бъдат по-достъпни за потребителите в страницата. Също така може да се вързползваш от някой от улугите на колеги тук, предлагащи събиране на почитатели за страницата ти. От мен имаш харесване и споделяне. Успех!
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Сега като се замисля, да, има нещо кичозно в тези цветове хаха
Послание, име, снимка, емотикон, а? ;)

На мен идеята ти лично ми допада, изглежда ми оригинална и с потенциал за развитие. Виждал съм доста голям БГ онлайн магазин, предлагащ стоката си само и единствено чрез Facebook страницата си и интегрирано приложение в нея (може да има и други такива). Организирай си нещата и помисли за някакво приложение, в което може да листнеш продуктите, за да бъдат по-достъпни за потребителите в страницата. Също така може да се вързползваш от някой от улугите на колеги тук, предлагащи събиране на почитатели за страницата ти. От мен имаш харесване и споделяне. Успех!

Много благодаря! :)
Приложението е платено и се казва etsy (международен сайт), ама не искам вече. За втори път давам грешни пари там, а клиенти йок.
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Много благодаря! :)
Приложението е платено и се казва etsy (международен сайт), ама не искам вече. За втори път давам грешни пари там, а клиенти йок.

Няма за какво :) Може да прегледаш този и този сайт, предлагат безплатна услуга за интеграция на магазин във Facebook, може да ти бъде полезно.
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Благодаря за сайтовете :)

Вече започнах по-сериозно да се замислям над това начинание.

Да пусна ли нова тема: "Харесвате ли такива бижута?" (става дума за илюстрованите), за да я видят повече хора и да събера повече мнения? Скептицизмът не ме напуска никога и май не обичам да рискувам :) Не че инвестицията е голяма, даже никак, но имам горчив опит с предлагането на бижута (това са първи опити, повече не повторих, защото продадох няколко само в реално магазинче в туристически обект на консигнация, но не и през интернет!):
cloud_r.jpg
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Благодаря за сайтовете :)

Вече започнах по-сериозно да се замислям над това начинание.

Да пусна ли нова тема: "Харесвате ли такива бижута?" (става дума за илюстрованите), за да я видят повече хора и да събера повече мнения? Скептицизмът не ме напуска никога и май не обичам да рискувам :) Не че инвестицията е голяма, даже никак, но имам горчив опит с предлагането на бижута (това са първи опити, повече не повторих, защото продадох няколко само в реално магазинче в туристически обект на консигнация, но не и през интернет!):

Нищо не ти пречи да опиташ, макар че във форума по-голямата част са мъже и не знам до колко биха им допаднали такива бижута ;) Шегата на страна, опитай. Събери мнения тук, може и в друг форум или сайт с женска насоченост. Постарай се да развиеш Facebook страницата и по възможност интегрирай магазин към нея. Също така не лоша идея е да направиш и онлайн такъв (можеш да пренасочиш домейна направо към магазина във Facebook). Личното ми мнение е, че продуктите изглеждат добре, правени са на ръка от теб доколкото се осведомих и биха се котирали, има пазар за тези джунджурийки.
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

:)))

Даа, вярно, че са повечето мъже, бях забравила.
Аз имам сайт, в него има линк към магазин в етси, но мисля да се отказвам от него, нищо, че чужденците са по-платежоспособни от нас...
Най-много да посоча линк към фейсбук магазина, когато го направя, или да си направя поддомейн, водещ към въпросния...
А вие мъжете не носите ли бижута? :rolleyes:
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Най-много да посоча линк към фейсбук магазина, когато го направя, или да си направя поддомейн, водещ към въпросния...

Добра идея. По-добре би било да ги имаш и двата варианта, редирект на под домейна и widget с харесванията на страницата, или направо линк към нея. Успех :)
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Здравей,
един съвет от мен, с чисто позитивна настройка - вземи почети малко относно дизайна. Лого дизайна, дизайна на уебсайтове - типографии, цветове и т.н.

Текст с два градиента, сянка и един правоъгълник до него в никакъв случай не е лого. Т'ва, че пише името на сайта не значи, че е лого/фирмена идентичност. Упражнявай се, поставяй си сама задачки и гледай да се развиваш /ако ест. това ти е целта,де/. Трябва да има идея в логото, а не просто да е неква картинка с текст.

И в последствие си вдигни и цените. Не ти го казвам един вид, защото си ми подбивала пазара и т.н., аз клиенти си имам почти постоянно, но въпросът е да си цениш труда. Интелектуалният труд е много по-скъп от тва да бичиш мазилка или да садиш краставици. Като вдигнеш цените, ако имат качество услугите ти пак ще имаш клиенти - гаранция. Единствената разлика е, че паричките в джоба ще станат повече, а тва нали... не е никак лошо :))

Поздрави!
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Здравей,
един съвет от мен, с чисто позитивна настройка - вземи почети малко относно дизайна. Лого дизайна, дизайна на уебсайтове - типографии, цветове и т.н.

Текст с два градиента, сянка и един правоъгълник до него в никакъв случай не е лого. Т'ва, че пише името на сайта не значи, че е лого/фирмена идентичност. Упражнявай се, поставяй си сама задачки и гледай да се развиваш /ако ест. това ти е целта,де/. Трябва да има идея в логото, а не просто да е неква картинка с текст.

И в последствие си вдигни и цените. Не ти го казвам един вид, защото си ми подбивала пазара и т.н., аз клиенти си имам почти постоянно, но въпросът е да си цениш труда. Интелектуалният труд е много по-скъп от тва да бичиш мазилка или да садиш краставици. Като вдигнеш цените, ако имат качество услугите ти пак ще имаш клиенти - гаранция. Единствената разлика е, че паричките в джоба ще станат повече, а тва нали... не е никак лошо :))

Поздрави!

Здрасти!

Що не ми го писа на лични това?! Или викаш и други да се възползват от съветите ти. Не знам в качеството си на експерт ли ми даваш съвети, но не бих могла да ги приема, защото не мога да се сетя къде видя Лого с градиент в текста и един правоъгълник до него??

С риск да те разочаровам, но всяко мое лого си има идея, когато съм го правила за някой клиент или съм работила по контест!

Честно казано отидох да си видя пак портфолиото в сайта и не мога да намеря Лого с градиент в текста, нито дори правоъгълник, изумяваш ме, да не ме обърка с някоя друга начинаеща твоя конкуренция.

И да, евтино е, но нали така се започва в бранша, ти чете ли книжки за Маркетинг и пр.?

Поздрави
Рал
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Е, щом не можеш да приемаш съвети ще си чупиш главата от инат рано или късно. :)

С риск да те разочаровам, но всяко мое лого си има идея, когато съм го правила за някой клиент или съм работила по контест!

Не ме разочароваш, просто от най-приятелска гледна точка ти нахвърлих някои мисли. Влез в разни сайтове и наистина прочети за типография, цветове и т.н. . А колкото до "книжките" за маркетинг както се изрази - чета, даже това беше и част от нещата, които учих.

Нямам какво повече да ти кажа. Ти явно си помисли, че съм те приел като конкуренция или нещо, че съм тръгнал да ти говоря така в темата, но не. Нито те възприемам конкурентно нито нищо, чисто приятелски беше всичко от човек, който много повече е врял и кипял в тия среди вече. :)

4.png


- - - - - - -

5.png


- - - - - - -

16.png


/впрочем тия лога ми бяха на ума, когато ти писах/

Поздрави!
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Благодаря за приятелския съвет тогава...

Поздрави!


п.п: Само да вметна за това последното лого, че е едно от любимите ми с много идея в него, ако не забелязваш!

Повече не ми се коментира по темата за Логотата ми тук, ако нямаш нищо против :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Хора, участвайте в Анкетата, моля! Много е важна за мен (въпреки че е относително).
 
Последно редактирано:
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Вчера четох в един вестник, че продажбата през Фейсбук е най-нищожна, дори никаква.
Сериозно се разочаровах и се чудя инвестицията в такъв вид реклама дали си струва? (Затова интуитивно предложих и такава размяна де...)
 
От: Безплатно лого срещу фейсбук лайкове

Приятели, има още 4 дена до края на играта! Харесайте страницата ми



и споделете тази снимка и имате шанс да спечелите безплатно корпоративно лого.

Успех!
 

Горе