Ще ме съди ли

Susua

New Member
Здравейте!
Ще Ви бъда много благодарна ако отделите време и отговорите на въпроса ми.
На 24 години съм и до сега не съм се сблъсквала с подобен проблем и не знам какво да правя
На кратко написах на един ютубър от Турция захаплив коментар. Обвиних я че лъже.Казах й че е нагла и нахална. Отговори ми, че ще ме съди с адвокат, който назова!
Какво трябва да предприема?
Не сме комуникирали на лично.
Благодаря!
 
Верно ли се притесняваш от това? Мен 10 пъти са ме заплашвали тука, че ще ме бият, никой не е дошъл още :)



Здравейте!
Ще Ви бъда много благодарна ако отделите време и отговорите на въпроса ми.
На 24 години съм и до сега не съм се сблъсквала с подобен проблем и не знам какво да правя
На кратко написах на един ютубър от Турция захаплив коментар. Обвиних я че лъже.Казах й че е нагла и нахална. Отговори ми, че ще ме съди с адвокат, който назова!
Какво трябва да предприема?
Не сме комуникирали на лично.
Благодаря!
 
Biaaro, Да, защото не съм попадал в такива ситуации. И тя беше категорична, че ще го направи.
А боя и делото са две различни неща :д
 
Ей, сега трябва да си показвам чатове те с юридически лица ли?
Ако искате ще Ви снимам и въпросния коментар.
Не съм фейк профил, гарантирам!
Просто се притесних доста, защото както вече казах не съм попадал в подобна ситуация. Не хейтвам, не пиша коментари и сега не знам какво да правя...
Не искам след месеци да получа призовка.
Моля,обяснете на по - разбираем език това възможно ли е?
Благодаря!
 
Просто някой да ми обясни дали това е възможно? И какво трябва да предприема?
Тя си е публикувала в инстаграм, че ВЕЧЕ е съдила, някой който е написал хейт коментар.
Прегледах и адвоката й-известна Турска адвокатка.
 
Ти в Турция ли живееш? Ако не, няма от какво да се плашиш.
 
Кой пусна петъчната тема да си признае веднага.

няма да те съди, спокойно дишай
 
Wbg, благодаря за отговора ти!
Туркиня съм, но съм родена и отраснала в България.
Разбирам турски и гледам понякога турски ютубъри.
Не съм я псувала, но се изказаха по-тежко, че е нагла и нахална, и лъже аудиторията си.
Благодаря наистина за отговора ти!
Дано да няма проблем
 
Kamentk, може да ти се струва тъпо, но наистина се уплаших.
Както казах не съм се намирала в подобна ситуация. Просто простотията й ми дойде в повече! И си го написах...
Благодаря отново на всеки, отзовал се.

Малко скептично се настроихте срещу мен, не знам защо, явно незнанието ми и страхът ми са забавни и звучат смешно, но... Така е като съм нямала досег с тези неща.
Ето, че и сред момичета има казуси за глупости
 
Не мога да разбера подигравките Ви?
Това, че съм туркиня или това, че Зададох този въпрос предизвика толкова много насмешка?
 

Горе