Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Ми задавам .. гледам че вече ме свързахте с ЛР.. що да не питам ?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

МултиЛевелния, не че искам нещо те поучавам, но тази тема е все едно да отидеш на турнир по покер и да зарибяваш играчите какво е покер и има ли почва у нас, някак си не върви немислиш ли?

blackout0826, при цялото ми уважение, смятам че примерът ти не е подходящ. Темата е нещо като да отидеш на покер турнир и да зарибяваш играчите да трупат точки на Черен Петър

Впрочем тази тема защо още не е в кофата?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Темата е нещо като да отидеш на покер турнир и да зарибяваш играчите да трупат точки на Черен Петър

Много добро сравнение. Дано мултилевълния усети иронията. :)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

То по вашата логика.. тря почна да правя и аз блог-ове .. сайтове путки майни.. иначе нема угодия на такива като вас
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

То по вашата логика.. тря почна да правя и аз блог-ове .. сайтове путки майни.. иначе нема угодия на такива като вас
Този си мисли, че трябва да има блог(сайт), за да е с авторитет тук. Интересна логика. Веднага му направете един, за да го уважават всички. :)
Забравих, че Блинки без блог тук не пуска. :)
 
Последно редактирано:
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Ахах кой търси уважението ви бе.. умрях от смях
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Да бе, то е ясно, че търсиш балъци, но тук сме много левъли над мултилевъла :) Но е нормално като се регнеш в някой форум да показваш уважение към потребителите, ако не, скоро ще си отидеш :)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Я кажете тогава като МЛМ не става .. съгласен съм...кажете кое става.. ?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

много левели викаш... начи тря си милионер сигурно ?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Пичове, наистина ли си нямате друга работа?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Хайде като за начало да пишеш нормално, "тря" да съм милионер, не съм още, но не се оплаквам. На въпроса кое става - много неща стават, млади сме още :)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Радвам се за теб приятелю трупай парички.. но като казваш че нещо не става... е нормално да кажеш кое става.. а не да ми се правиш на остроумен.. както и да е... вие вместо да помагате.. обратно.. само пречите ...
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

vbulletin4_logo.png

Ето това става, виждаш ли малките надписчета под надписа "ПРЕДПРИЕМАЧ"? :) Вместо да пишеш безсмислени мнения, разгледай форума и можеш да откриеш своето призвание. Успех.
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

БЛАГОДАРЯ !
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Е шо да пречиме бе? Ако си прехапеш малко ината и се вслушаш, може да си спестиш половин година губене на време :) Тая МЛМ шитня е направена за хора, които са на такава позиция, че могат да отидат примерно в УНСС, да турят костюма и имиджа на преуспелия бизнесмен и да изнесат една лекция пред лапетата - Що е то Multi-Level Marketing (задължително на инглиш) или как да работим сами за себе си. И още от името ще имаш 500 надъхани лапета, дето докато се усетят ще са набили достатъчно парички и ти ще си на далавера. Колкото на по-висока позиция - толкова по-добре. Такива хора може и да направят някоя стинка, в крайна сметка те поддържат пирамидата жива.
Обаче ако не си в такава позиция - ич не си прави илюзии - тогава си от тия дето снасят.

По принцип щом можеш да си позволиш да се занимаваш с МЛМ, значи имаш достатъчно свободно време, дето спокойно може да го вложиш в примерно да прочетеш някоя книжка за маркетинга, или каквото там те влече.

Ае сега да вземеш по една бира за целия форум, задето те вкарва в правия път.
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Що бе, който не е ходил на среща на LR много е изпуснал
Като покажат два слайда на бялата панамера и хората изпадат в екстаз, че след 1 година, както диджейчето дето води (нали е бивш диджей единия) ги уверява :lol:
лудница е! ако ви поканят, непременно отидете да загреете за изборите, понеже там лъжат даже повече :)

aa може да е от NWA гледам са пуснали кю петици, не полота или некви глк-та :D
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

BullBloger Да съгласен съм твоя пример е по-точен.

МултиЛевлния къде съм казал, че съм против МЛМ. Смешен ми е подхода ти и тука автоматично разбирам аз както и другите колеги, че и хабер си нямаш от 3тата буква от Абривиатурата - демек Маркетинга в частност проучването. Но контакти за свръзка даваш :)

Не ме разбирай погрешно, дано намериш някоя рибка да изкараш някой леФ, ама докато дойде този момент има ощя леб ядеш. Говори с управата на МЛМ да инвестират огромен процент в обучение, че така като гледам с какъв подход промотираш, няма стигнете далече.

Със здраве
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Епа новичък съм... какъв да ми е подхода приятелю... човек се учи с времето. Хайде лека от мен !
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Е така с тона по-може.

Виж аз не съм минвал обучение на МЛМ но в моите книги пише, че е доста добре да минеш обучението в МЛМ за продажби, доста добри места за знания са, примерно обучителите на Алианц са на западно ниво, директорите директно Алан Пииз им прави няколко дневни тренинги.

Ние сме инвестирали в един МЛМ, няма споменавам, кои е. 3 часа съм говорил с един от висшите с над 30к души под него, няма да споменавам че е милионер, така че не ми е непонятно МЛМ.

Ти щом като си новичък и малък, без опит и знания, защо даваш съвети за МЛМ? И същевремнно, защо се наемаш и нападаш по просташки начин, хора които ти отправят критика и то градивна?
Не са ли те учили, че трябва омаеш, а не да се караш с потенциалните си клиенти?


Както каза Against явно имаш доста време, инвестирай го правилно. Врмето ти е най-ценният актив, който притежаваш, мисли в какво да го вложиш.

Айде стига с безплатните съвети.
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Не ми трябват опит и знания.. за да проумея че това е един страхотен бизнес, бизнес в който можеш да почнеш от 0-та без инвестиция.. който няма ограничение на доходите, но всичко си зависи от човека.. това мисля аз..момчета ;д
 

Горе