Що за простотия ?!?!?

Що за простотия е това .. дал съм на noise44 отрицателен реп че спами .. и тъпото същество ми дава минус итрадер и ме псува .. админите вземете мерки
 
От: Що за простотия ?!?!?

ми пусни рипорт, админите боб ли да фъргат кво се случва

дай линк към тва лино да го видим кво спами
 
От: Що за простотия ?!?!?

забелязах че на много от постовете му поставя линк към някакъв сайт на уеб студио за дизайни или нещо от сорта и му пуснах отрицателна репутация - много спамиш
вчера ме псува от нищото и аз му отговорих - какво да ти помогна .. той ме напсува пак и ми пусна отрицателен итрадер а даже не съм работил с него .. за мен това е ненормално..
 
От: Що за простотия ?!?!?

Пусни репорт до админите бе пич, стига ни занимава с битовизми.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Що за простотия ?!?!?

Къде се пуща репорт, понеже ако някой ме накъдри не искам да пиша тук. Искам директно до Политбюро на форума!?
 
От: Що за простотия ?!?!?

като си проверяваш итрейдъра до всяка точка, която си получил има ! :)
 
От: Що за простотия ?!?!?

Аз искам примерно, ако си ми накърнил човешките права и хартата на правата на човека в някоя тема, да пиша до Форумния съвет. Аз не търгувам във форума, защото нямам нищо за продаване. Имам 2-3 сайта с по 1-2 посещения и няма какво да предложа. Като интернет шушулка.
 
От: Що за простотия ?!?!?

Това триъгълника Съобщи за това мнение не е ли същото. Понеже има 2-3 интернет форумни лъвове, които ако кажат, че луната е стъклена и аз кажа, че не е така, после става така, че съм настроил форума срещу мен. Явно някои имат способност да внушават себе си.
 
От: Що за простотия ?!?!?

Триъгълното бараш, койшти оди до долу на страницата че да търси некъф линк
 
От: Що за простотия ?!?!?

Това триъгълника Съобщи за това мнение не е ли същото. Понеже има 2-3 интернет форумни лъвове, които ако кажат, че луната е стъклена и аз кажа, че не е така, после става така, че съм настроил форума срещу мен. Явно някои имат способност да внушават себе си.

You must spread some Reputation around before giving it to Federal again. :(
 
От: Що за простотия ?!?!?

Значи едно време подобни неща, които сега чета из форумите, съм ги чувал в казармата, заплахи, гонения и т.н Сега го гледаш путка върви по тротоара, вечер ти разгонва фамилията зад клавишите.
 

Горе