Що праиш расизъм?

2019 - та година си отива и продължава да има бонаци които да се връзват на нандито ЛОЛ.
 
Бандито се ядоса, започна да използва и думи като "педераст"
Ама аз я използвам с уважение. :)

Не съм много ядосана, но ми е леко тъпо, че човек, към когото съм подходила с позитивизъм, се оказа толкова лабилен, че зорлем да ме превърне в свой опонент.
За мен не е проблем да се търкалям с прасетата в калта, въпреки че само на тях калянето им харесва. Sky може да потвърди, че мога да храня, а и да понасям хранилка. За разлика от разни празнодумци, аз съм потиснала его-то си максимално. ;)

BTW, гледахте ли това предаване снощи:

 
Тя Нанди по принцип се заяджа с тия дето харесва.
Даже пуска и сондажи - да не се окажеш гей или да не би да живееш с майка си и т.н
Оценява потенциала.

Ама таргетът естествено не се усеща какво става.
 
Точно така! А тия, с които се държа приятелски, не мога да ги понасям - да си знаете.
tooth.gif
tooth.gif
 
Да не вземеш да си спретнеш една оргия с форума, ей :)
На косъм е работата, Кацаров. ;)

Кажете за БФС-то, де! Anybody??
 
Кажете за БФС-то, де! Anybody??

Чекаме баце. Ще бавят новия избор и така. Аз се надявам Любо Пенев и Наско Сираков да поемат БФС-то, но ще видим ББ какво ще каже. Зализания ще драпа да е негов човек, че после няма да има полиграфи. Та, така горе долу са нещата.
 
Чекаме баце. Ще бавят новия избор и така. Аз се надявам Любо Пенев и Наско Сираков да поемат БФС-то, но ще видим ББ какво ще каже. Зализания ще драпа да е негов човек, че после няма да има полиграфи. Та, така горе долу са нещата.
Аз мисля, че няма значение кой ще бъде. Ако си гледал филмчето на бтв репортерите, там коментаторите ясно заявиха, че БФС няма интерес да се променя статуквото. Дали пък няма да сложат Лечков?

Нещо много странно се получи с Боби, обаче. В последните години на поста той се държа като карикатура на Батето. Дали постът ги прави арогантни пияници, или си им е генетично заложено? Много важен въпрос: дали новият ще владее култовия танц:
mml.gif
mml.gif
mml.gif
???
 
Каквото каже бойко това ще стане. А тия могат да скачат колкото си искат, в момента всички ги държат с някакви записи, той и бойко си го каза.

И аз си нямам на идея как ще се развият нещата, но в момента не ме и интересува. Аз чакам новия стадион, поне това да видя в моя живот.

А за танца, ще викнат боби за консултация, да научи новия президент.
 
Леле-мале! Ако знаех, че си толкова раним, нямаше да отправям препоръка/ съвсем добронамерен съвет. Ти си крехка душица, като всеки комплексар. :)
Никога, НИКОГА не съм споделяла какви мъже харесвам, а още по-малко съм търсила такива тук. Посочих ти нормалното мъжко поведение, но ти очевидно не държиш да бъдеш мъж. Няма проблем, аз съм гей-френдли. Продължавай да си дърдориш, пък и да лъжеш като най-обикновен педераст. ;)

Хубав ден и на теб. :)
Сега ме караш да си мисля, че освен с 20 години над чертата си и с някакви бонус 50-100кг над нея.

Както вече казах не съм дошъл тук да отгатвам кой какъв е по аватара им, има достатъчно такива ФБ апове, ти очевидно си един от тях, с подобен процент успеваемост дори. Предлагам ти да си направиш услуга и да последваш накъде те сочат зодиалкалните знаци( подсказка - БГ мама), и да спреш да се луташ в света на порасналите, защото както има добронамерени хора като мен, на които не си им интересна, така и има хора, които с удоволствие ще се възползват от човек с IQ под 20...

С риск да ми кажеш как не те познавам... щеше да е хубаво, ако беше истина, но като маркетолог много често ми се налага да продавам неща на хората, особено жените, с най-нисък общ знаменател, и като те слушам имам чувството, че са ви правили по шаблон. Мога да ти копи-пейстна някой и друг техен скрипт ако искаш, че от 2 седмици само се повтаряш. :)
 
Сега ме караш да си мисля, че освен с 20 години над чертата си и с някакви бонус 50-100кг над нея.

Както вече казах не съм дошъл тук да отгатвам кой какъв е по аватара им, има достатъчно такива ФБ апове, ти очевидно си един от тях, с подобен процент успеваемост дори. Предлагам ти да си направиш услуга и да последваш накъде те сочат зодиалкалните знаци( подсказка - БГ мама), и да спреш да се луташ в света на порасналите, защото както има добронамерени хора като мен, на които не си им интересна, така и има хора, които с удоволствие ще се възползват от човек с IQ под 20...

С риск да ми кажеш как не те познавам... щеше да е хубаво, ако беше истина, но като маркетолог много често ми се налага да продавам неща на хората, особено жените, с най-нисък общ знаменател, и като те слушам имам чувството, че са ви правили по шаблон. Мога да ти копи-пейстна някой и друг техен скрипт ако искаш, че от 2 седмици само се повтаряш. :)
Оффф, ама ти наистина си вярваш??? Е, все някой трябва да го прави... Не се пъни да ме рисуваш с бедния си набор от изразни средства и пълната липса на капацитет за въпросната дейност. ;) Да се хванеш за възрастта (предполагаема при това) и за теглото на опонента като единствен контрааргумент, е доказателство за пълна интелектуална импотентност, компенсирана от гигантска доза злоба. Впрочем, и злобата е женска черта. ;)

Хубав и ползотворен ден ти пожелавам. :)

п.с. И все пак имаше смисъл от цялата селяния, която избра да демонстрираш, вместо да приемеш съвета ми като градивна препоръка, направена наистина добронамерено. Я виж как постовете ти станаха по-кратки! :)
 
Май уцелих килограмите, а?

Каква е наградата ако съм в близост до +/- 5кг.?
 
Май уцелих килограмите, а?

Каква е наградата ако съм в близост до +/- 5кг.?
Направо ги закова! Пускай тото. :)
 
Истинските мъже пускат ли тото?

Направи ако искаш един списък да почва народа да отмята.
 
Истинските мъже пускат ли тото?
Не е не-мъжествено, ако не дърдорят прекалено много докато попълват фиша. ;)

Направи ако искаш един списък да почва народа да отмята.

Направен е отдавна:

Ако владееш се, когато всички,

треперят, а наричат теб страхлив;

Ако на своето сърце едничко

се довериш, но бъдеш предпазлив;

Ако изчакваш, без да се отчайваш;

наклеветен — не сееш клевети;

или намразен — злоба не спотайваш;

но… ни премъдър, ни пресвят си ти;



Ако мечтаеш, без да си мечтател;

ако си умен, без да си умник;

Ако посрещаш Краха — зъл предател —

еднакво със Триумфа — стар циник;

Ако злодеи клетвата ти свята

превърнат в клопка — и го понесеш,

или пък видиш сринати нещата,

градени с кръв — и почнеш нов градеж;



Ако на куп пред себе си заложиш

спечеленото, смело хвърлиш зар,

изгубиш, и започнеш пак, и можеш

да премълчиш за неуспеха стар;

Ако заставиш мозък, нерви, длани-

и изхабени — да ти служат пак,

и крачиш, само с Волята останал,

която им повтаря: „Влезте в крак!“



Ако в тълпата Лорда в теб опазиш,

в двореца — своя прост човешки смях;

Ако зачиташ всеки, но не лазиш;

ако от враг и свой не те е страх;

Ако запълниш хищната Минута

с шейсет секунди спринт, поне веднъж;

Светът е твой! Молбата ми е чута!

И главно, сине мой — ще бъдеш Мъж!
 
Последно редактирано:
Нанди, царицата на офтопика :)

Даже и в тема в раздел офтопик излизате офтопик по темата :)

Аз трупам постове, не че нещо... :cool:
 
Ама вече енти пост не се усещаш че на нея ти си й аудиторията и те размята как си иска.
 
Аз бих я заварил, само да не е наистина много кила
Що? Колко ти е товароносимостта???
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


Уж сериозен форум за сериозни предприемачи, пък се занимават с глупости...
 

Горе