Ъпрегида засега !!!

Не е ли крайно време за слагането на един български превод? Не че не знам английски, но все пак форума е за българи, а и си има готов превод.
 
няма събмитнат БГ ленгуидж пак в официланият форум на вбюлетин всички които имат превод се стискат и даже са нахранени в една тема ( с търсачата за бг ленгуидж пак излизат) ... като направя един някои ден ще го съмитна там
 
ПП Да даобавя всички които неса влизали от ъпдеита не ви се показва подписа трябва да влезете и след това да изчакате малко да ъпдеитне кеша ..... за да се появи отново

А за бг пака е точно така няма аз съм доста зает тези дни като проимам малко време ще се захвана и с това
 
Интересно, аз писах предния пост защото бях прочел в друг форум, че има качен превод на вБюлетин в техния официален сайт, но можело да се изтегли само ако си платил за лиценз. Явно не е било истина. Ще взема да проверя пак.
 
ами затова ще получи линкчета бонус щом е готин тип и ние ще сме готини ще го тествам след малко

Футболният форум на България

тои маи е искал да е линк от футъра ама ние сме бранд фрии едишън и тои не прави линкове затова седи така
(поне при нас така стои ) които иска да превключи на български да види как седи unprity :) затова няма да го пусна ккато дефултен ако искате се превключете

Код:
  Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd. Превода на Български език е осъществен от Футболният форум на България l http://soccer-union.com


как ме натоварихте и стова да се заема утре ....

Отивам да гледам формула следмалко Форца Ферари


 
Последно редактирано от модератор:
Абе кулис може ли да оправиш темата за трикове за гугъл че в момента ми излиза като несъществуващата.
 

Горе