Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

ReminD

Well-Known Member
https://www.youtube.com/watch?v=gy_seYuoZhM - После ми говорете глупости,че не били бойковисти. Не знам дали го слушахте на 10-ти как се бяха събрали 50 лумпена като този талибанин и биеха тъпани и пиукаха със свирки и това изродче обясняваше как трябва да има други действия ( не мирни ). Огледайте го хубаво тоя талибан.


Настоящите протести биват непрестанно лансирани от медийте като "граждански" и неполитически обвързани. Но дали е така?
Същите тези които през февруари поддържаха Борисов сега са на първа линия, за да бутат правителството.
Защо медийте не разобличават тези интересни фигури? И защо хора като Явор Никифоров не заявяват открито техните симпатии към ПП ГЕРБ???

С какво право тези хора се определят за "народа" и дали въобще представляват "гражданската воля"? Защо не говорят единственно от името на Герб а имат наглостта да се изявяват като спикери на всички Българи?
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Спомням си господари на ефира как натрапваха в едно видео, че този талибанин не бил бойковист и видиш ли имало снимка с него на АКТА протеста. Сиреч бил против бойко и сега е против БСП и видиш ли - нямал политически пристрастия.

ЧЕСТИТО
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Доста противна мутра има тоя.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Мен ми и по-интересно, как отразяват събитието btv :D забележете просто нивото на медиите тогава и сега.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Колко са протестиращите братле?

Оная вика 100-200 души те нямат и 20, да не говорим, че никой не знае кво говори.....

Добре, че вече го няма този режим. :D
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

То че са бойковисти е ясно. Ама явно взеха да му попривършват паричките на тиквун, пък нали и за евродепутати трябва да плаща избори, така че на протестите ще останат само най-заблудените лумпени и кретени.

А аз само не разбрах защо обиждате талибаните с такива изроди като този.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Не са им свършили парите - Откраднаха милиарди - А само субсидията им е милиони

Проблемът е в това че няма революционна обстановка - Както беше миналата година февруари - Никой не може с пари да изкара 100 000 на протест - И тогава може някой да е платил някоя и друга кинта за мая на протеста но важното е че имаш необходимата среда за тези протести

Сега след половин годишно наливане от пусто в празно просто разбраха че им отиват залудо кинтите и че само с пари тия работи не стават - трябва и акъл
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Първо и последно мнение което ще напиша в политика. Познавам този човек от дейноста му като преподавател в СМГ. Имал съм възможност да комуникирам с него на няколко съснезания по информатика в които съм участвал и мога да ви кажа, че човекът е изключително интелигентен. Има страшен подход към децата (преподава на най-малките). Понякого се лиигави точно като тях, но учениците му постигат успехи и това е безспорен факт. Визията чу е комична наистина, но човекът си е голям зевзек.

Няма да забравя каква мотивационна реч дръпна на 1 сурия петокласници които вилнееха, скачаха, ревяха и какво ли още не, след като не всички бяха станали първи.Как всички деца млъкнаха и се успокоиха и слушаха с интерес.

Пък що се отнася до политически пристрастия, то всеки ги има. Съгласен съм, че не е най-доброто лице на протеста, но за това са виновни медиите.

И все пак чест му прави, че бачка в СМГ за мизерни пари, а не си е хванал багажа на запад където ще го оценят. От такива хора се нуждаем, а не от златки, пенки, недялковци или не знам си какви малоумници!
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Ами да не се меша в политиката и то на такива позиции. Истински интелигентните хора не заемат страна в спора между двате олигархични кръга и техните подкръгчета. Познавам известен брой преподаватели от СУ и поне до колкото сме разговаряли, стояха на аполитични позиции. И става въпрос за адски умни хора, дори направо гении, създали части от българското научно познание. Та тези хора със сигурност са по-умни от този Никифоров, но не съм ги видял да ходят да се правят на клоуни, а и съм сигурен, че няма да им отива.

А този е просто полезен идиот, каквито и да са професионалните му качества.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Има нещо верно в горния пост - имам и аз 3-4ма действащи преподаватели с които останахме приятели след СУ-то , та те са 100% аполитични и не взимат страна, защото виждат явно, че и едните и другите са един дол дренки
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Много ми интересно, как избирателно публикувате някакви факти и коментирате неща, който ви явно ви попадат в градата безмислени. Ясно, че в родната ни държава всичко се прави за пари, и момента явно се плаща за тия протести. Лято имаше доста хора (неплатени) положиха се усилия да се умаловажат тези протести и в крайна сметка мисля, че който имаше интерес успя.

Защо няма теми по-доста интересни теми на последък:

-поправката „Lafka
-глупостите в проекта за новият назател кодекс
-В емисионния календар на Министерството на финансите за януари е планирано емитирането на дълг за общо 900 млн. лв. - къде ще отидат тези пари, добре ли да се емитира нов дълг,
-имунитетa на г-н Сидеров.
-Пеевски опитал да спре репортаж на чужда медия за имотите му.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Много ми интересно, как избирателно публикувате някакви факти и коментирате неща, който ви явно ви попадат в градата безмислени. Ясно, че в родната ни държава всичко се прави за пари, и момента явно се плаща за тия протести. Лято имаше доста хора (неплатени) положиха се усилия да се умаловажат тези протести и в крайна сметка мисля, че който имаше интерес успя.

Защо няма теми по-доста интересни теми на последък:

-поправката „Lafka
-глупостите в проекта за новият назател кодекс
-В емисионния календар на Министерството на финансите за януари е планирано емитирането на дълг за общо 900 млн. лв. - къде ще отидат тези пари, добре ли да се емитира нов дълг,
-имунитетa на г-н Сидеров.
-Пеевски опитал да спре репортаж на чужда медия за имотите му.

Че аз длъжен ли съм да ти пускам теми бе? Пусни си тема като няма!



Кое е безсмислено??? Излиза този талибан и говори, че бил безпартиен, издигат го като един от лидерите, а се вижда на видео какъв е.
 
От: От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Че аз длъжен ли съм да ти пускам теми бе? Пусни си тема като няма!

Да ми плащаха, щях и аз да пускам. А с обръщението "бе" можеш да се обръщаш към други, не и към хора, който не познаваш лично.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Добре, ще се обръщам към име с теб... а чакай... май с непознати се обръщахме така, а не към познати.

Това, че има хора, които ги интересува какво се случва, не значи, че са платени.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Тълковен речник
"бе"
част. Разг.
1. При обръщение обикн. към мъж или дете – за подсилване на обръщението и изразяване на близост, фамилиарност. Какво бе, Стояне• Иване бе, не ме ли чуваш• Кажи бе, детенце, какво искаш?
2. За обръщение като израз на фамилиарност или пренебрежение. Стига бе, не може да бъде! Така ли бе• Хайде бе!
3. За подсилване при изразяване на присъединяване към мнението, становището на събеседника. Да бе, да бе! Вярно бе, изчезнала!
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Това, че има хора, които ги интересува какво се случва, не значи, че са платени.
Коментарът ми е на база, личното ми мнение, въз основа на темите и заемането ти на определенана позиция в други такива. Всеки може да прочете и не необходимо да се съгласява с мен.

"бе" част. Разг.
Това го разбирам, като частица в разговорният език, не и в писменият. Благодаря на Scaramouche !
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Lafta - стига с нея. Това си е бизнес! Кво ще направи някой, че не си е купил пакет кърпички от 0.20 лв. Даже и да са 20 000 души група съм сигурен, че някои от тях си купуват вестници точно от тоя тип бутки! Или еволюираш, или се приспособяваш или умираш - това е гадната истина за бизнеса, нищо повече. Навсякъде големите се пробват да смачкат по-малките, а те пък от своя страна да отхапят от пазарния дял на големите. Просто бизнес, няма място за чувства и всякакви такива.
Оправиха спирките, където са им обектите. Постоянно са осветени. Предплатили са наема за 10 години, та и повече напред. Едва ли някой друг може да го направи от собствениците. Отварят се нови обекти дори на места, на които преди това е нямало такива бутки (още нови работни места).

Аз съм ЗА събарянето/бутането или санкции ако нарушават закона къде трябва да са разположени, но просто другите доводи, че били на еди си кой са просто нищо и никакво оправдание в света на бизнеса.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Съгласен съм с написаното, но защо трябва да се променя законът за да не могат другите да съществуват? Да отварят се нови работни места, но колко ще бъдат закрити. Създава се изкуствен монопол, по същият начин както и хазарта - уж държавата да има контрол. В крайна сметка потребители са тези който ще кажат тежката си дума.
 
От: Явор Никифоров - известен "ранобуден" студент и бойковист под прикритие

Scorebg - ВСИЧКИ СА ПАРТИЯ. Запомни го. ВСИЧКИ! Ето ти нещо сериозно, с което са ни окрали без дори да се усетим. ВСИЧКИ СА В СХЕМАТА - няма герб, мерб, бсп, култура ми янко. Гледай и коментирай:


Нерегламентиран износ на електроенергия за над 1 млрд. лв

ГЕРБ ли ще се борят срещу това, БСП ли? КОЙ открадна парите - всички ги откраднаха, това е истината.
 

Горе