Я да премерим сили на таз игричка

Моля админите да стрият темата!
това е спам и накърнява това...
незнам кое но е дискриминационна
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

4096 е невъзможно! В една плочка имах 2048, във втора 1024, а в трета 512 и до там. Всичко се напълни. Ако някой стигне 4096 да каже стратегия...
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

4096 е невъзможно! В една плочка имах 2048, във втора 1024, а в трета 512 и до там. Всичко се напълни. Ако някой стигне 4096 да каже стратегия...

Невъзможно е и то си го пише най-отгоре. Че максимално възможното на плочка е 2048. От там насетне е по резултат. За това ми е чудно, дали може да се "счупи" последния на Fozzy и какъв е лимита в резултата, а не на плочка.
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

Невъзможно е и то си го пише най-отгоре. Че максимално възможното на плочка е 2048. От там насетне е по резултат. За това ми е чудно, дали може да се "счупи" последния на Fozzy и какъв е лимита в резултата, а не на плочка.

Може сега докато си нямах работа го минах - уж нямаше да си играя повече. :oops:

36 336 и снимков мат'рял:
36336.JPG
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

хаха голяма краста е това и не е за хора със слаби нерви :D
 
От: От: Я да премерим сили на таз игричка

Може сега докато си нямах работа го минах - уж нямаше да си играя повече. :oops:

36 336 и снимков мат'рял:
Виж файлът 9705

Бро :))), прочети по-внимателно какво съм написала :)
Водиш в резултата, но плочка над 2048 не си направил. Т.е. една плочка с цифри 4096 нямаш на показаната картинка.
Иначе Браво ! :beer:
 
От: От: Я да премерим сили на таз игричка

Бро :))), прочети по-внимателно какво съм написала :)
Водиш в резултата, но плочка над 2048 не си направил. Т.е. една плочка с цифри 4096 нямаш на показаната картинка.
Иначе Браво ! :beer:

Внимателно чета, нямам плочка с цифри 4096, защото май е невъзможно(не съм се и мъчил) ти го казваш ето:
Невъзможно е и то си го пише най-отгоре. Че максимално възможното на плочка е 2048. От там насетне е по резултат.

И после питаш:
За това ми е чудно, дали може да се "счупи" последния на Fozzy и какъв е лимита в резултата, а не на плочка.

Аз ти викам може и ти предоставям снимков мат'рял. Какъв е лимита не знам - неам нерви да проверявам.
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

а-ха. Добре. Разбрахме се Шампионе :)
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

Как ги правите тия резултати незнам. Повече от 7к не стигам.
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

Аз нямам стратегия както дойде. Гледам на първият ред да събирам големите цифри като най-голямата да е в левият ъгъл. Мърдам само наляво, на дясно и надолу за да не се развали първият ред като трябва да се внимава при мърдане надясно да е пълен първият ред за да не избяга най-голямата цифра от ъгъла. Събирам ги едно с друго и после с първия ред. Гледам да не запушвам малка цифра с голяма. Общо взето това май...

Трябва да си поиграеш доста за да му схванеш цаката. :)
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

Някой дръпна ли и кода, че днеска ми хруна една глупост за нея и влизам и гледам че няма линкче, а съм сигурен че преди имаше. Няма как да се пръкнат толкова много версии.

Едит. Сега ги намерих. Махнал е линка ама гитхъб държат така или иначе файловете.
 
Последно редактирано:
От: От: Я да премерим сили на таз игричка

Ей, тази който я изигра е дограй, направо форум и гейм мастър титла трябва да му се дата http://bggdb.com/превземи-замъка-capture-the-castle-onlinegames-1.html трима приятели сме и мислили стратегии 4 дни ама нанайци, няма до четвърто ниво и зависваш :D

Да, не казвам, че понякое време ми идваше да си трясна мишката :D

Да ти дам адреса си, че да ми пратиш купата?:D Страхотна игричка, отупах ги червените :)
 
От: От: Я да премерим сили на таз игричка

Хахаха, сериозно ли, баси аз се скъсах и няма минаване :D
Да ти дам адреса си, че да ми пратиш купата?:D Страхотна игричка, отупах ги червените :)
 
От: Я да премерим сили на таз игричка

Днес ми провървя:
без име.JPG.
Не е толкова трудно да се направи плоча от 4096.
 

Горе