адценсе на блог!

dalasweb

Well-Known Member
Имам един блог на който за първи път искам да пусна адсенс.Блога е на мое име,
а адсенса не е на мое име!Възможно ли е?
 
От: адценсе на блог!

Мерси!
Но по тази логика аз мога да влезна в някой сайт и да им взема адсенсе кода и да си го пестна в моя сайт.Тогава какво се получава?
 
От: адценсе на блог!

Мерси!
Но по тази логика аз мога да влезна в някой сайт и да им взема адсенсе кода и да си го пестна в моя сайт.Тогава какво се получава?

Ще правиш парички на собственика на другия сайта. ;)

Пък, ако ти е кофти блога не по правилата ще го наредиш и ще му прецакат акаунта.

Ама нека не играем на пре.би другарче. :)
 
От: адценсе на блог!

Е няма да пре.ебем другар4ето.Не мисля за таквиз варианти.
Целия акаунт ли ми блокират, дори и един сайт да не ми е читав с адценса?
 
От: адценсе на блог!

Е няма да пре.ебем другар4ето.Не мисля за таквиз варианти.
Целия акаунт ли ми блокират, дори и един сайт да не ми е читав с адценса?

Всичко е според зависи при тях. :)
 
От: адценсе на блог!

Могали освен адсенс да сложа и афилиет програми и етаргет и няколко банери на мои познати с линк към тях?
Всъшност ,ако има адценсе друг начин за печелене на пари от този блог/страница/ има ли?
 
От: адценсе на блог!

Могали освен адсенс да сложа и афилиет програми и етаргет и няколко банери на мои познати с линк към тях?
Всъшност ,ако има адценсе друг начин за печелене на пари от този блог/страница/ има ли?

Принципно може, друг е въпроса дали като те проверят и примерно не им хареса някоя реклама от другите дали няма да те бананят. :)
 
От: адценсе на блог!

Значи само Адценсе и то само три броя за всяка страница!
Мога ли на всяка страница да слагам на различни места адсенса или винаги са на едни и същи места за целяи сайт?
Сега като гледам блог темите няма къде да слжа адсенса някъде между текстовете със сигурност ше е
харесах си тази тема http://www.bloggerthemes.net/2010/12/germaniumify.html
но джаджа за рекламата няма!
 
От: адценсе на блог!

Можеш, можеш и други рекламни мрежи да ползваш няма да е проблем въпроса е банерите на приятелите ти да не са в разрез с правилата на адсенса.
 
От: адценсе на блог!

Банерите на приятелите ми са просто банери на тяхните сайтове един вид безплатна реклама за тях ,но не са адълт или филми.
струва ли си в blog.bg да ми е блога
 
От: адценсе на блог!

Ами аз мисля, че си струва да се ползва всичко Българско, от там вече ти си преценяваш. :)
 
От: адценсе на блог!

И прочети правилата на адсенс като ще го използваш, за да ти е мирна главата.

Също така ако ще слагаш адсенс е задължително да имаш privacy policy / terms of use (В случай, че си ги забравил)

А ако си ги забравил, то най-вероятно нямаш и карта на сайта, контакт форма и т.н. ---> Слагайте ги тези работи, G редовно следи за тях.
 
От: адценсе на блог!

И прочети правилата на адсенс като ще го използваш, за да ти е мирна главата.

Също така ако ще слагаш адсенс е задължително да имаш privacy policy / terms of use (В случай, че си ги забравил)

А ако си ги забравил, то най-вероятно нямаш и карта на сайта, контакт форма и т.н. ---> Слагайте ги тези работи, G редовно следи за тях.

би ли разяснил как да си направя карта на блог ?
и за какво служи контактна форма ?
 
От: адценсе на блог!

Контакт формата служи за връзка с теб. Много сайтове имат "контакт", където можеш да им напишеш съобщение/мейл.

Sitemap -> http://goo.gl/4KbU2

Има поне 100 тотуриала в нета и за двете неща, как се инсталират, как се променят и т.н.
 
От: адценсе на блог!

Контакт формата служи за връзка с теб. Много сайтове имат "контакт", където можеш да им напишеш съобщение/мейл.

Sitemap -> http://goo.gl/4KbU2

Има поне 100 тотуриала в нета и за двете неща, как се инсталират, как се променят и т.н.

благодаря сега ще пробвам един туториал дали ще се справя :)
 

Горе