бг директории за статии

Twis7

Active Member
Има ли някаква ползва от тях? Не можах да намеря тема, в която е разискван случая и затова я пускам.
 
От: бг директории за статии

Е как да няма? :)

То от това по хубу няма. Пишеш една дълга статия 500-1000 думи, линкваш към сайта си с подходящи анчори. Г парсва страницата с текста, гледа - А хубав уникален текст на тема джапанки, а то имало и линк към релевантен сайт (пак за джапанки), браво я да го класирам малко по нагоре в серпа, щото и анчора е джапанки.
 
От: бг директории за статии

еми разгледах бг подобни сайтове и ми се струват неразвити, затова питам.
 
От: бг директории за статии

Наистина не са развити. Дори и аз имам такъв, но нещо не ми се занимава с него. Когато остане време за него ме хваща мързела.
 
От: бг директории за статии

Всеки с директория за статии в БГ го мързи. То това обяснимо, предвид, че няма бърза печалба, ама поне като ще ви отнема по седмица да одобрите една статия или пък въобще няма да погледнете, че има чакащи одобрение - направете добавянето без одобрение. Трупате контент, веднъж месечно правите чистка ако сметнете, че има нужда. Защото в сегашния си вид просто не служат по предназначение.

Като казвам "всеки" нямам предвид наистина всеки. Но мнозинството работеха на този принцип когато наскоро проверявах.
 

Горе