бърз въпрос за Adsense

cToKaTa

Member
излезе ми съобщение:

Понастоящем плащанията Ви са задържани, защото не сте потвърдили адреса си. Кликнете тук, за да го направите, щом получите ПИН кода си по пощата.

Имат предвид по пощата в нас нали :D :D ? И кога дойде при вас този ПИН ?
 
От: бърз въпрос за Adsense

до няколко седмици обикновено пристига. При мен дойде за около 3.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Идеята според мен е да се намери цака (guide/link/phone/e-mail/attach-form/etc.) да се даде още отначало веднага това, дето искат след 3-тия ПИН, а именно - сканирана ЛК (отпред дано да е само) и Proof of Address. На никого не му се чакат 3 седмици, камоли 3x3 (а и със забавяне +1 за всеки, щото си мислиш „а, то ще дойде, споко“) стават реално 3x4, мерси 3 месеца.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Съжалявам, че се намесвам в темата на колегата, но какъв е най-добрия начин за получаване на парите от Адсенс? Има ли някакво забавяне, ако парите се превеждат и получават по Western Union?
 
От: бърз въпрос за Adsense

Съжалявам, че се намесвам в темата на колегата, но какъв е най-добрия начин за получаване на парите от Адсенс? Има ли някакво забавяне, ако парите се превеждат и получават по Western Union?
Те си пишат в мейла кога да идеш. Общо взето около 24 часа.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Не знам какво се случи ама преди малко ми закриха сметката ... WTF ?!??!

Ако си сложил адсенс на сайта от подписа ти, не се изненадвам, че са ти закрили профила, даже обратното - изненадвам се, че са ти разрешили да сложиш адсенс на този сайт!
 
От: бърз въпрос за Adsense

Домейна пълен ташак, цветовете ужасни.... да сайта не струва.
 
Последно редактирано от модератор:
От: бърз въпрос за Adsense

Домейна пълен ташак, цветовете ужасни.... да сайта не струва.

Това не е причина да закрият профил в adsense.

@СТОКАТА Не знам тези файлове, които предлагаш за сваляне може да нямаш авторско право за тях, и за това да са те гръмнали, или ако си пробвал да кликаш сам върху рекламите си, ти знаеш най-добре..
 
От: бърз въпрос за Adsense

Той разбра, защо са му спрели правата в Сенс-а, ама мненията ги няма, защото много псува и ги затъркаха ;)
 
От: бърз въпрос за Adsense

Да съм кликнал в рамките на 2 седмици максимум 2 пъти и то от интерес към рекламата ...

Е не е възможно от гугъл да не са ти пратили автоматично съобщение с какво точно си злоупотребил, или в самият профил, като пробваш да влезе ще вади нещо..
 
От: бърз въпрос за Adsense

Е не е възможно от гугъл да не са ти пратили автоматично съобщение с какво точно си злоупотребил, или в самият профил, като пробваш да влезе ще вади нещо..

Сметката е Прекратена
Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран. Препоръчваме Ви да проверите електронните си пощенски кутии за изпратени от нас съобщения относно статуса на профила Ви. Понякога е възможно тези съобщения да бъдат филтрирани като нежелана поща, затова Ви препоръчваме да прегледате всички папки в пощенските си кутии.
Ако профилът Ви е закрит поради генериране на невалидни кликвания, моля посетете нашата страница Често задавани въпроси за закрити профили, където можете да намерите допълнителна информация.
Върнете се към началната страница на AdSense.

А на e-maila:

Здравейте,

С рекламните си програми се стремим да създадем екосистема онлайн, която да е от полза на издатели, рекламодатели и потребители. Поради това понякога трябва да предприемаме действия срещу профили, чието поведение спрямо потребителите или рекламодателите може да окаже отрицателно въздействие върху възприемането на екосистемата. Във Вашия случай установихме невалидна дейност в профила Ви в AdSense и вследствие на това той е деактивиран.

Можем да Ви предоставим само ограничени сведения за конкретното Ви нарушение. Съзнаваме, че може да искате повече информация за дейността в профила си. За да защитим обаче системите си за откриване, не сме в състояние да предоставим повече подробности.

В някои случаи издателите могат да направят значителни промени, за да отстранят нарушението, и са готови да спазват правилата на програмата AdSense. По тази причина предлагаме процедура за обжалване като възможност да работим с Вас за решаване на проблема. Моля, в обжалването предоставете пълен анализ на трафика си или посочете други причини, които може да са генерирали невалидната дейност. Изпратете обжалването си чрез този формуляр и ще предприемем нужните следващи стъпки. Преди това, моля, прегледайте списъка с основните причини за закриване на профил.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Мисля че името на домейна и цветовeте на сайта нямат нищо общо със закриването на сметката му!
 
От: бърз въпрос за Adsense

Хм, странно е, че не дават информация какво точно е нарушението. Ако смяташ да си правиш нов профил ти препоръчвам никога да не кликаш на собствените си реклами, дори и да представляват интерес за теб. Но за 2 клика не ми се вярва да са те банирали, и на мен ми се е случвало да кликна 1-2 пъти просто мисклик на рекламата и проблеми съм нямал.

Ако ще правиш нов профил(понеже преди около седмица ми се наложи и на мен да си правя, продадох стария : -) ) трябва да регнеш нов gmail акаунт с измислени имена, телефон и т.н(тела тряа да е истински понеже получаваш смс там..) и да, след това да ги сложиш същите за бенефициент на профила в адсенс,а след като те одобрят чак, прехвърляш на истинският си емайл, триеш другия профил и променяш бенефициент данните с твоите :). Иначе дори само телефона или името ти да съвпада със стария профил автоматично ще отхвърля молбата ти (поне при мен изписваше, че вече съществува такъв), би трябвало така да не те надушат... Но в никакъв случай не слагай пак реклами в същият сайт, ако не си разбрал какъв е проблема и не си го отстранил, щото пак ще те баннат.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Ах, така си го обяснил, все едно е детска играчка. Предвид, че при PP/eB е трудно и маса ги хващат веднага (или за да им е гадно - след време, за да се чудят къде са сгафили), то при G AS сигурно ще е по-трудничко, щом и още повече неща следят. За адресната верификация и за триенето на стария адрес от стария профил не си упоменал нищо, както и за това, че дори и при променени данни, то старите все пак остават да фигурират в DB-то има за вечни времена тип „на X дата Y user си смени адреса от Уляля данет 37, бл. Цоцо, вх. Г, ап. 30 на Льольо Льолев 80, къща 2, отдясно“.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Ах, така си го обяснил, все едно е детска играчка. Предвид, че при PP/eB е трудно и маса ги хващат веднага (или за да им е гадно - след време, за да се чудят къде са сгафили), то при G AS сигурно ще е по-трудничко, щом и още повече неща следят. За адресната верификация и за триенето на стария адрес от стария профил не си упоменал нищо, както и за това, че дори и при променени данни, то старите все пак остават да фигурират в DB-то има за вечни времена тип „на X дата Y user си смени адреса от Уляля данет 37, бл. Цоцо, вх. Г, ап. 30 на Льольо Льолев 80, къща 2, отдясно“.

Старите данните стоят вероятно, нямам идея. Преди продавах профилите си понеже плащанията бяха само с чек от америка, веднъж се занимавах, видях кво е и понеже не правих много пари от адсенс, следващият път като направих сумата, просто си продадох профила. Тази процедура с продаването я направих няколко пъти, т.е продавам - правя нов, събирам кинти за минаване на прага (или г/д близо да прага за плащане) и продавам пак. Като последните 3-4 години не го бях правил, понеже пуснаха WU и отпадна занимавката с чековете, но един колега от форума ме изврасти, за една не лоша сума да му продам акаунта си, отново :D, а и аз реално правя стотинки от тях, за български трафик са пълна скръб. Та те ми го набиват, като ми дават стотинки, а аз като си шитвам профила от време на време, не ми пука много дори и да ме баннат, но за толкова години даже и предупреждение нямам.
 
От: бърз въпрос за Adsense

Да не отварям нова тема ще питам тук. Проблемът ми е същия като на колегата. Не получавам писмо сигурно вече 2-3 месеца. Пратих повторно запитване.. нищо няма...Как да се верифицирам с лична карта?
 

Горе