важен въпрос за адс помощ плс

antique

Member
значчи в гоогле тече от няколко време вече за някаква декларация за поверителност нещо нали да се исползва кокиие маиче или е . та въпросът ми е за какво по точно е тази декларация и щото пише че е до 8 април . как мога да я откажа или как мога да я приема и хубаво ли е да се приеме или не. дайте ми малко светлина плс .
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

пробвай да го напишеш същото малко по-четливо

да се исползва кокиие маиче или е

WTF?!

Иначе декларациите им ги приемай всичките, хубаво е
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

имах предвит че с таз декларация май се съгласявам да се ползва coocie обаче добре ще я приема ама откаде никаде немога да вяида страница откаде а приема тапата декларация
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

тя понеже е тапа мойе я откайш тей ший най дуре
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

да но отварям някакви страница тарся но нито намирам откаде да я откажа нито отаде да я приема примерно . каде се дава обяснете малко по добре .
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

http://www.serprank.com/privacy-policy-generator/
ето ти един tool, който ще ти генерира такова нещо... задължително е да го имаш... те гугъл не проверяват още, ама ми се струва, че скоро ще ударят секирата...

Е, мерси баце, срокът е 08.04.2009 btw.. :)
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

Ще видим какво ще стане ако не сложа декларацията..
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

И сега ако приемем,че използвах тоя сайт дето @Moko го даде и ми се генерира някаква декларация и каде трябва да я сложа. В смисъл на отделна страница на сайта и да има специален линк който да води към нея или ?
 
От: важен въпрос за адс помощ плс

добре и аз съм до там регтнах се сичко ок и се появи неква декларация ко тряя да я правя. и кажете малко повече за тази декларация защо не карат да използваме coocie итака нататък
 

Горе