въпросче за сео и смяна на системата

gshopov

Well-Known Member
:) тапо заглавие ама кво да се прави

значи ето въпроса ми сега ползвам wordpress за един сайт казвам сайт тъйкато е точно това не го ползвам като блог а точно като сайт
вече се идексирам на 3 място по ключова дума което е много добре

но ето какъв ми е въпроса wordpress е хубава системка но искам да си напиша моя си просто да опростя сайта да е по лек и по-добни глусости
да добавя някой работи който на wordpress немога :)
ся интересува ме това ще повлиае ли на индексритането ми и на сео като цяло или не информацията в сайта ще си е същата просто ще сменя система
 
ами аз се притеснявам от това че принципа ще е различен затова в смисъл то към сео ще се стараем да си е всичко както трябва по системата но всепак няма да е същото както до сега и точно затова се чудя дали да сменявам или направо да едитна до сегашната

като казвам да едитна имам предвид че единственият проблем който имам е добавянето на статиите новните в случая пожеланията
потребителите явно немогат да се оправят с тази система както предполагах

и си мисля да едитна начина на добавяне :( нямам си идея какво ще излезе но трябва да направя нещо по въпросе че сега добавят пожелания като коментар на друго пожелание
 
за да запазиш позициите ако урлта са нови ще трябва да направиш редирект 301 едно по едно на старите урлта към новите за да запазиш максимално от ранкинга и пак ще има някави сътресения....
 
coolice каза:
за да запазиш позициите ако урлта са нови ще трябва да направиш редирект 301 едно по едно на старите урлта към новите за да запазиш максимално от ранкинга и пак ще има някави сътресения....


Ако направи това, от към google сътресенията няма да са толкова големи, няколко месеца и ще си върне старите позиции. Обаче в някой от другите търсачки ще има голям спад
 

Горе