въпрос за автоматично добавяне в търсачки

nikolaicho

Active Member
Здравейте, нов съм във форума и това е първата ми тема. Напоследък ми стана интересна темата за SEO и намерих доста полезно инфо тук.

Въпросът ми е свързан с услугите, предлагащи автоматично добавяне на сайт в ред търсачки. Доколото разбирам, обаче, това се третира като спам понякога, заради честотата на публикуване на URL адреса.

Някой може ли да ми каже какви са критериите, по които търсещите машини различават дали URL-то се добавя от човек или софтуер, съответно кога се счита за спам.

Дано съм се изразил достатъчно разбираемо. Мерси. :)
 
Последно редактирано:
директориите изискват преглед от редактор, от тук следва че и в 3000 директории да се регистрираш може да те приемат само в 500 и то не по едно й също време ...
 
Да разбирам ли, че няма негативи в това да използвам автоматизирани услуги за добавне в директориите или е по-добре да го правя ръчно?
 
ръчно се постига по голяма успевемост не навсякаде категорията е една и съща не навсякаде сайта е за главната категория полчваш реджект само защото си задал главна категория а сайта ти е за съб категория
 
Да разбирам ли, че няма негативи в това да използвам автоматизирани услуги за добавне в директориите или е по-добре да го правя ръчно?

Няма негативи, само може да ти помогне. Аз лично едно време бях много голям фен на semi-automated софтуери за добавяне къде ли не... ама сега с директории въобще не се занимавам.
 
Няма негативи, само може да ти помогне. Аз лично едно време бях много голям фен на semi-automated софтуери за добавяне къде ли не... ама сега с директории въобще не се занимавам.

Ок, а сега как промотираш сайтове? Социални мрежи?
 
прав се микс от линкове включително и от собствени сайтове и блогове директории социални мрежи и линк партньори

ПП Почвам да имам чството че хората които казват че директориите не работят и затова не ги ползват събмитват само със софтуер...
 
Здравейте колеги, няколко дни бях полуболен (без нет), но вече се оправих. Благодаря на всички отзовали се, нещата вече са ми по-ясни.
 

Горе