въпрос за съдържание

chedda

New Member
четох че от гугъл мразят копираното съдържание което е логично. така, обаче има неща които просто трябва да се копират, пример : как действа кафето. ако имам 2-3 копирани статийки това причина ли е да не ме удобрят за адсенс или ?... старая се да променям ама не става така добре..
 
cashes каза:
четох че от гугъл мразят копираното съдържание което е логично. така, обаче има неща които просто трябва да се копират, пример : как действа кафето. ако имам 2-3 копирани статийки това причина ли е да не ме удобрят за адсенс или ?... старая се да променям ама не става така добре..
Не им допада копирането що става дума за класирането в търсачката иначе за адсенс невиждам какъв е проблема стига да не се нарушава някое от правилата им. Така и така е станало дума за одобряване за адсенс я да попитам аз просветените не е ли най-лесно да си регнеш блогче в блогспот, да си драснеш няколко статии, някоя друга снимка, клипче и него да го регистрираш за адсенс пък след това вече да слагаш в другите сайтове. Няма да се чудиш ама ще ми го одобрят ли, кога ще стане и т.н. Смисъл все пак блогспот си е на гугъл, би трябвало да имат малко по-различно отношение към него. Лично мен ме одобриха за 3 дена :)
 

Горе