въпрос за чуждестранен трафик

bisolini

New Member
Здравейте,
искам да взема евтин хостинг за чуждестранен трафик, добре ли е бг хостинг за чуждестранен трафик , като гледах че hostsean предлагат евтин хостинг с добри параметри.

Гледах и за чужд хостинг и искам да ви питам за 2 хостинга на който се спрях

siteground. com/friends. htm
hostso. com

Знаете ли нещо за тях, добре ли вървят има ли някакви проблеми с тях и ако можете да ми препоръчате някакъв евтин хостинг ако можете

Някой ако може да ми обясни кое е по-добре бг или чужд хостинг или няма значение.
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

[28.6.2010 г. 15:19:05] KrisKo каза: TE SA EDNI NEKADARNICI
[28.6.2010 г. 15:19:08] KrisKo каза: HOSTSEAN
[28.6.2010 г. 15:19:12] KrisKo каза: slu6ai kakvo stana predi malko
[28.6.2010 г. 15:19:21] KrisKo каза: podarih edin sait na edno dete xD
[28.6.2010 г. 15:19:23] KrisKo каза: i toi si go razviva
[28.6.2010 г. 15:19:36] KrisKo каза: i az go imam ka4vam go na sushtiq hosting
[28.6.2010 г. 15:19:43] KrisKo каза: i na men mi izliza negoviq sait s novite banneri
[28.6.2010 г. 15:19:47] KrisKo каза: s negovite pisanici (rofl)
[28.6.2010 г. 15:19:50] ~null каза: :D
[28.6.2010 г. 15:19:53] KrisKo каза: i te mi vikat saitovete se darjat na 1 server
[28.6.2010 г. 15:19:55] KrisKo каза: za tova se polu4ava taka.. :D
[28.6.2010 г. 15:20:04] KrisKo каза: :
[28.6.2010 г. 15:20:04] KrisKo каза: 6toto i toi se hostva pri tqh ot drug acount..
[28.6.2010 г. 15:20:16] ~null каза: xD
[28.6.2010 г. 15:20:17] ~null каза: hauhuaha

[28.6.2010 г. 15:20:24] ~null каза: mi ako ima
[28.6.2010 г. 15:20:26] ~null каза: 2 joomli?
[28.6.2010 г. 15:20:28] ~null каза: ili 10000 ?
[28.6.2010 г. 15:20:29] ~null каза: :D
[28.6.2010 г. 15:20:55] KrisKo каза: (y)
[28.6.2010 г. 15:21:30] KrisKo каза: Както ти казах в предния отговор, и двете системи ползват едни и същи данни. Нищо че са на различни акаунти. Те са на един сървър.

Поздрави.
[28.6.2010 г. 15:21:37] KrisKo каза: (rofl)


За идиотите от hostsean ли говориш ?

Само им виж сайта ,а за хронологията по нагоре , без коментар.


Ето ти готин хостинг
http://www.lunarpages.com/
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

"За идиотите от hostsean ли говориш ?" тия да не са наследниците на топхост :D
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

Ако пък те разбрах какво се опита да кажеш ??? ... освен да изплюеш една кофа лайна по колегите от хостсийн друго не направи, абсолютно неграмотно изказване. Да ти е минавало на ум, че на един сървър се държат между 400 и 1400 акаунта и не не говоря за хостсийн, а по принцип. Другото което гледам са цените им е те вече са смешни !!! Но, ако ти мислиш да хостваш сериозен сайт на хостинг от 1.2 лв. почвам да се съмнявам дълбоко в бизнеса ти. Та с една дума дотук само хейт. И не не ме разбирайте погрешно не съм някакъв адвокат или ангел пазител на въпросната фирма просто изказванията ви не са аргументирани.
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

[28.6.2010 г. 15:19:36] KrisKo каза: i az go imam ka4vam go na sushtiq hosting
[28.6.2010 г. 15:19:43] KrisKo каза: i na men mi izliza negoviq sait s novite banneri
[28.6.2010 г. 15:19:47] KrisKo каза: s negovite pisanici (rofl)

Кажи му на тоя пич да си смени паролата за базата, щото сега се връзва към лапето (другото) ;)
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

Вземи си хостинг при icdsoft.com. Избираш между бг, us или азиатски сървър, а съпорта им е перфектен. Малко са по-скъпи, но си струва.
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

Ако пък те разбрах какво се опита да кажеш ??? ... освен да изплюеш една кофа лайна по колегите от хостсийн друго не направи, абсолютно неграмотно изказване. Да ти е минавало на ум, че на един сървър се държат между 400 и 1400 акаунта и не не говоря за хостсийн, а по принцип. Другото което гледам са цените им е те вече са смешни !!! Но, ако ти мислиш да хостваш сериозен сайт на хостинг от 1.2 лв. почвам да се съмнявам дълбоко в бизнеса ти. Та с една дума дотук само хейт. И не не ме разбирайте погрешно не съм някакъв адвокат или ангел пазител на въпросната фирма просто изказванията ви не са аргументирани.
Това си е чист юзър фийдбак. Никой не е длъжен да се аргументира или да любезничи. Всеки си преценява дали инфото е достоверно и дали да се възползва от него по някакъв начин.

Пък аз на твое място, при условие че предлагам подобна (хостинг) услуга тук, бих си траел като ГЪЗ и не бих се репчил на потенциалните клиенти. Напротив - ако искам да допринеса за дискусията, бих се обърнал МААААААААЗНО към участниците в темата с подробни и ЛЮБЕЗНИ разяснения от кухнята на хостинга-бизнеса....
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

Ама пича верно приказва много глупости - значи без да знам какво е станало ама мога да се хвана на бас:

Двамата качват един и същи сайт на един хост без да се сетят да си сменят настройките за базата и после - ааахахахахаа ебати смотания хост, аз виждам неговия сайт :)
Детска му работа :)

А на тия грешката им е че не знаят как да говорят с малоумни клиенти и се получават недоразбирания.
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

Това си е чист юзър фийдбак. Никой не е длъжен да се аргументира или да любезничи. Всеки си преценява дали инфото е достоверно и дали да се възползва от него по някакъв начин.

Пък аз на твое място, при условие че предлагам подобна (хостинг) услуга тук, бих си траел като ГЪЗ и не бих се репчил на потенциалните клиенти. Напротив - ако искам да допринеса за дискусията, бих се обърнал МААААААААЗНО към участниците в темата с подробни и ЛЮБЕЗНИ разяснения от кухнята на хостинга-бизнеса....

Точно като гъз няма никога да си замълча мазно да се държа също няма! Услугата ми никак не е подобна . Казвам каквото мисля това, че представлявам хостинг компания не означава, че нямам собствено мнение нали ? Искаш нещо от кухнята ? Ами ето ти нещо от кухнята и не мое лично мнение, а мое + това на колеги понеже клиентите на делта се очаква да са една идея по-наясно с нещата.
От кухнята: "Маса от клиентите незнаят какво всъщност си купуват и маса от тях са готови при най-малкия проблем да пищят и реват по форумите кой колко бил некадърен, а в 80% от случайте грешките са техни."
Но не мисля, че тук трябва да обсъждаме мен. Аз никога на никого не съм отказал нито помощ нито съвет.

Изразих мнението си защото грешката от километри се вижда, че е в потребителя и вместо да попита или да разбере къде е проблема веднага почва да плюе. Мислиш ли, че ако проблема беше в конкуренцията щях да взема отношение и да ги защитавам ?
Въпроса е да разберете, че с лошо не става.
 
От: въпрос за чуждестранен трафик

не се лъжи със siteground !
 

Горе