давам 50$ за съвет по webmoney

Kamenarski

New Member
миналата седмица от руснаци имам преведени ХХХХ wmz-та
цяла седмица търся начин да ги преведа в бг-банка и за капак получавам ей това:

Учитывая особенности Ваших операций вынуждены установить вашу личность. Вариантов два : 1. Вы получаете ПЕРСОНАЛЬНЫЙ аттестат и продолжаете пользоваться Webmoney. 2. Вы НЕ ПОЛУЧАЕТЕ ПЕРСОНАЛЬНЫЙ аттестат и МЫ прекращаем обслуживание Вашего WMID тогда , на основании п.9.5 Соглашения о трансферте имущественных прав титульными знаками, Вы сможете вывести остатки с ваших кошельков на БАНКОВСКИЙ счет, открытый на имя , указанное при регистрации кипера - Никакое другое имя владельца счета не допускается. Для обмена различних типов титульных знаков , на тот который соответствует валюте Вашего банковского счета Вам сейчас доступны операции на бирже exchanger.ru Сообщите о своем решении.

както разбирам сметката в уебмани е блокирана!
някой има ли който знае как да си извадя най-после парите?
давам 50WMZ за ценен съвет как да го разблокирам и още 100 отгоре за смяна срещу налични левове или долари няма значение

Й. Каменарски
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

Ето ти един съвет от мене , мисля че трябва да имат оставен телефон. караш някой приятел дето разбира руския да им звъне и така най добре всичко ще ти обеснят. Успех !
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

Нямаш ли го на Английски това съобщение? Според мен трябва да получиш персонален атестат(каквото и да значи това), а ако не го получиш парите ще ти се преведат по сметката, открита при регистрацията. Какво е персонален атестат при тях и как се получава не знам.
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

В тази тема съм задавал някои въпроси за webmoney и има доста полезни неща от strana:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8605

Не зная как си искал да си изтеглиш парите, но поне аз до колкото разбрах, става само ако си изкараш дебитна карта от тях и можеш да ги теглиш от банкомат в България (трябва ти формален атестат, който е безплатен).
Поне формален атестат с прикачени сканирани лични документи сложил ли си в центъра за атестати? Не зная защо ти искат персонален - може би правиш големи суми.
Друг вариант беше да ги обмениш с някой за пари в paypal - но ако са ти блокирали акаунта не зная вече дали ще можеш да го направиш.
 
От: От: давам 50$ за съвет по webmoney

Ето ти един съвет от мене , мисля че трябва да имат оставен телефон. караш някой приятел дето разбира руския да им звъне и така най добре всичко ще ти обеснят. Успех !

приятелю това беше първото нещо което направихме!
имат многоканален телефон на който след половин час висене отговаря оператор незнамкойси номер и ме праща да чета "потребителското споразумение"

същото ми пишат и в писмен вид
единственото което намерих в инета е че извличането на парите става през руска банка и става само за руски граждани и комисията при това е доста над 100 долара
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

За да стигнат твоите пари от сметката ти във Webmoney, нужа ти е регистрация в (форумът не ми дава да цитирам линка) От там ти можеш да дръпнеш своите пари и след това да си ги пратиш на дебитната си карта. Ако те интерисува как става, ми пиши Л.С.. Поздрави!

прегледах сайтчето.
братко на мен са ми блокирали сметката в webmoney а не мозъка :wink: къде ме прати там какъв е този ученически сайт там освен един GSM няма нищо друго като координати ареее моля ти се! и за 5000 WMZ - 625 комисиона :wink: силно се съмнявам че са виждали такива пари накуп :wink: и кво ще ми помогнат тез мераклии първо на първо с блокираната сметка кажи ми! иначе пари наготово всеки може да иска ама чета в момента за тези блокировки били автоматични и не било фатално сега остава да разбера как да взема този документ който искат няма ли някоя банка в БГ тва БулБанк тва ОББ нещо да имат договор с тез вебмани?

гледам тука 3300 човека пишат в този форум никой ли не знае нещо по въпроса? другари на зор съм 100 долара чакат на масата повишавам мизата парите ми трябват спешно! дееба и руснаците как ме накиснаха трябваше да ги накарам през western union да ми ги пратят
 
От: От: давам 50$ за съвет по webmoney

Имаш ПМ :rolleyes:

без да се сърдиш приятелю но това отново са общи приказки :(

сега се опитвам пак да звъня в Москва ще ги тормозя до дупка мошениците! никого не съм обрал че да ми правят такива магарии
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

обадих се за трети път в Москва този път ревах на глас че съм от България и имам нужда от съдействие и тн и стана работата :D:D:D както и очаквах - правилната информация опираше до 2-3 думи а не до философствания

то ми било пред очите: geo.webmoney.ru
и през цялото време са били на 3 пресечки от мен хората им в БГ майна! а аз обърнах 50 форума по целия свят да пиша

успех на всички
 
От: давам 50$ за съвет по webmoney

Здравей , пробвай тук , собственика е навътре в нещата може нещо да ти помогне :

www.egold-bg.com
 

Горе