дали е истина 3.5$ на 1000 импресии

netsurfer каза:
H1pNoTiC каза:
Аз имам американски сайт, който прави около 3-4К импресии на ден и влизат само американци, канадци, англичани. Тук там да има някой друг и това е. Това значи ли че ако имам 4K импресии на ден ще правя по 14$ на ден?
те за импресия броят посещение ;)
Е то едното няма нищо общо с другото. За последно импресия или visits?
 
H1pNoTiC каза:
netsurfer каза:
H1pNoTiC каза:
Аз имам американски сайт, който прави около 3-4К импресии на ден и влизат само американци, канадци, англичани. Тук там да има някой друг и това е. Това значи ли че ако имам 4K импресии на ден ще правя по 14$ на ден?
те за импресия броят посещение ;)
Е то едното няма нищо общо с другото. За последно импресия или visits?

импресия ...
Бля.. Тия тъпи .. Дали няма някво ограничение всеки по 1 сайт да може да добавя? Още ме е яд за тоя домейн... Изглеждаше че за 1 месец ще си го избия от sign-profit-а само...
 
H1pNoTiC каза:
Това значи ли че ако имам 4K импресии на ден ще правя по 14$ на ден?
Въпросните хора не са коректни. В Google можеш да намериш много мнения за тях - само крайно негативни. Според мен нищо няма да изкараш.
 
Moko каза:
Въпрос към Crazy_Mast , бате , а ако Гугъл ти кажат, че си лош човек и не ти дадат да си сложиш адсенс в блога? :roll: :lol: Тия неща не са ли подходящи?? И мога да ти кажа, че трудно можеш да накараш, който и да е българин да цъкне на адсенс рекламите... Мен лично ме дразнеха (преди да почна да се занимавам с тия работи) и видех ли сайт с реклами и много се ядосвах... Само 2-3 пъти съм се насочвал към такива реклами.. Та, да ти кажа честно мен 1.55$ долара на 1000 импресии ме устройват ;) Като имаш предвид, че ако си играя 20 минути повече на ден с блога, ще ги правя най-много за 2 дни тия 1000 импресии :)

бате, тези ако плащат не е никакъв проблема да им сложим някое друго банерче и да го замаскираме да не ни грози страниците :lol: или пък да пуснем някое друго сърфче...
ще експериментирам скоро време да видим какво ще стане ;)
 
е нали не очаквте да си направите сами 1000 импресий и да искате 3.5$ ;)
 
От: дали е истина 3.5$ на 1000 импресии

Имам 2 сайта които правят общо минимум по 200,000 (двеста хиляди импресии) на ден. Ако тези бастуни от pay-ads плащат толкова колкото казват - с моята проста аритметика става минимум 150-200$ на ден. Ако е така - най-вероятно няма да ми одобрят сайтовете :)
 
От: дали е истина 3.5$ на 1000 импресии

Pay-ads - пробвал съм я плаща но не си мислете че ще останете очаровани. От много малко страни отчита трафика иначе плащат.За сравнение дали ще сте доволни погледнете броя регистрирали се и изплатени $ - горе долу се пада по 1 долар на регистриран . Sign-profit - също съм пробвал - измамници какво друго да кажа
 

Горе