да препрати посетителя към друг сайт

wpachow

New Member
Искам примерно след като некои натисне www.toziLink.com да излезе страница примерно ( Благодаря че посетихте сайта ) и след няколко секунди(които да се виждат от посетителя) да препрати посетителя към друг сайт, примерно www.DrugSait-bgtochka.com . Как да стане това ако има некъв скрипт го искам в HTML. Bлагодаря Ви :)
 
От: Малко помощ е нужна

Код:
<HEAD> <meta http-equiv="REFRESH" content="5;url=www.drugiaSait.com"></HEAD>

A на страницата можеш да си напишеш каквото искаш ;)

п.п. 5 е секундите след които да те прехвърли.
 
От: Малко помощ е нужна

ами сложих го ма нещо не стана както исках дава се грешки( при ре-директването към другата страница ) ммм немога да разбера защо...?
 
От: Малко помощ е нужна

Така за да не пълня форума с теми ще напиша и другия ми въпрос.
Искам броя кликвания в даден линк да ми излизат в статистика, която е в моя сайт www.link.com (несъществуващ)
Т.е. ....
Иво - www.linknaIvo.com - днес - 30 клика ( изтегляния на файлове ), вчера - 87 клика, общо- 117 клика.
Петко - www.linknaPetko.com - днес - 200 клика, вчера - 321 клика, общо - 521 клика.
Т.е. Иво и Петко пращат на приятелите си линковете и после гледат в статистиката на сайта www.link.com колко точки(клика) имат. Идеята ми е онлайн игра хората събират точки за награди.
Моля пишете, може да е малко неясно, ако след 2-3 прочит все още е неясно ще разясня.
П.П. Линковете които са в този Реплай са дадени като пример.
 
От: Малко помощ е нужна

<META HTTP-EQUIV="Refresh"
CONTENT="5; URL=testsite">
Постави го между <head> и </head> в кода ти.
Колегата CHILIEV си ти е дал съвсем работещ код.
Ето ти линк към безплатен скрипт, който би трябвало да ти свърши работа. Иначе можеш да си намериш някой от многото скриптове като гори, мори, коли и т.н и да видиш там как е решен проблемът с броенето на линковете ;)
 
От: Малко помощ е нужна

Този код в момента си работи на един мой сайт. Какви грешки ти дава.
 
От: Малко помощ е нужна

управих го кода грешката е в мен открих си я как да е :) мерси за помощта :)
 

Горе