да си купиш посещения

Moko

Well-Known Member
Това някой пробвал ли го е? Прочетох в един сайт - 1000 уникални посещения от Европа струват 4$ , като можете да посочите какъв е Вашият сайт и съответно какви посетители Ви трябват, за да се получи таргетиран трафик...
Това някой ползвал ли го е и ако да - има ли някакъв успех?
Ако не сте - бихте ли го ползвали?
И как така 1000 уникални .... Да не са некви сърфове безмислени, дето само ще отчетат импресии... В смисъл реални хора ли ще са или не?
Благодаря предварително!
 
Дай поне източника от където си го чел :) Мен лично ми се струва що годе добра оферта стига наистина да не е някой сърф... а то най - вероятно е или сърф или чистопробен скам :) И все пак дай източник ;)
 
ето го :

http://www.zymic.com/website-traffic/

за това става въпрос и най-вече това ми хареса :
Код:
Real Visitors

We send real human visitors to your website, no bots, proxies, or any bad sources. Our traffic is real!

А.. И това :

Код:
Pure Unique Visitors

We specialize in providing pure unique visitor traffic to your website every 24hrs. We do not keep sending the same visitors over and over unlike some of our competitors.

Как мислите?

P.S
1000 уникални посетители от целия свят :
Без посочена категория на Вашият сайт - 2.59$
С посочена категория - 3.56$
За трафик от Европа :
Без категория - 3.78
С категория - 4.07$

Естествено американския трафик е най-скъп, ама той не е с много над другия... На мен ми се струва много изкусително.... Представете си, че можете да си избиете парите само от AdSense, че и отгоре .. Но по-важното - може да се спечелят редовни посетители.... Ако наистина пращат трафик , реални хора ... За тези пари според мен си струва! Само остава да си направя сайт на английски :D :D
 
Последно редактирано:
Знам ли...
На мен ми изглежда сериозна офертата.
Някой, ако е пробвал да сподели :)

Трябва да го видим...

Поздрави, Александър
 
интересно ми е на мене как конвертват...
 
И на мен ми е интересна тази оферта. Опитвам по косвен начин да разбера читав ли е сайта, ако това изобщо е някакъв критерии: PR: 5 | Age: 03-2001 Съдържанието на другите секции /освен web traffic/ също е добро...
Ако някой го е ползвал да сподели :) В момента търся алтернатива на google ads.
 
Момци - ако ви липсва тръпката ако имате Адсенс на сайтовете си да се чудите ще ви баннат или не като си докарвате такъв трафик, то той е само за вас......аз изтренирах тази тръпка преди време когато изпробвах какво ли не за да разбера кога Г банва и кога не, и мога с голяма доза увереност да ви заявя че шансовете ви са 50-50 в зевисимост от някой други фактори като съдържание на сайта ви, кликрейт, и прочее....
Преценете си сами, аз предпочетох да ги пасувам.....
 
Опитах офертата от zymic.com/website-traffic
Като начало на сайта им минималният трафик, който може да се поръча вече не е 1000 а 5000. Регистрирах се, писаха, че до 24 часа ще прегледат сайта ми за одобрение и ще се свържат с мен. Нямаше такова нещо, трафика тръгна веднага. При опит да влезна в админ панела на сайта им за да си видя статистиката:

Control panel down
We are currently working on some technical problems with this control panel. Please note, none of your sites will be affected, all should load, MySQL and FTP is also working fine. We expect to have this sorted within 2 days from now. If you have any questions please visit the forum.
Sorry for any inconvenience.

Писах мейл, не са отговорили. Гугъл аналитикс не отчита посещенията. Чрез статистиката от сайта ми се виждат влизанията - абсолютно всички са само на индекс страницата с престои 0 мин. 0 сек. Засичам ги много лесно защото идват от страници подобни на тази 67.192.42.2/tserve/trafficserver2.htm...

До тук това е равносметката. За първи път купувам трафик, дано другите интернет компании предлагат по-добра услуга.
 
Опитах офертата от zymic.com/website-traffic
Като начало на сайта им минималният трафик, който може да се поръча вече не е 1000 а 5000. Регистрирах се, писаха, че до 24 часа ще прегледат сайта ми за одобрение и ще се свържат с мен. Нямаше такова нещо, трафика тръгна веднага. При опит да влезна в админ панела на сайта им за да си видя статистиката:

Control panel down
We are currently working on some technical problems with this control panel. Please note, none of your sites will be affected, all should load, MySQL and FTP is also working fine. We expect to have this sorted within 2 days from now. If you have any questions please visit the forum.
Sorry for any inconvenience.

Писах мейл, не са отговорили. Гугъл аналитикс не отчита посещенията. Чрез статистиката от сайта ми се виждат влизанията - абсолютно всички са само на индекс страницата с престои 0 мин. 0 сек. Засичам ги много лесно защото идват от страници подобни на тази 67.192.42.2/tserve/trafficserver2.htm...

До тук това е равносметката. За първи път купувам трафик, дано другите интернет компании предлагат по-добра услуга.


Чесно казано не ми звучи като истинки реални постеители... щом и Аналитикс не ги вижда...
 
Чесно казано не ми звучи като истинки реални постеители... щом и Аналитикс не ги вижда...
ахахахахах недумай бате верно ли не ти се струват реални :lol::lol::lol::lol:
 
Хм... Шибано - потвърждавам... В момента бачкам с един аутосърф и ще ви кажа как стоят там нещата - браузваш страници, като на всеки 20-30 секунди се зарежда нова.. Ако някоя ти е интересна и искаш да я разгледаш цъкаш на "view the page below" и автоматично ти отваря още един сайт, който те траква - взима ти IP, location и т.н, за да те покаже като валидно посещение и доказателство за този, който си е купил реклама...
Т'ва за zymic не знам.. Мислех че са коректни, изглеждат голяма компания... Дано наистина да е само проблем и скоро да го оправят, ама знае ли се...
Maiak извинявай приятелю... Не знаех че са некоректни..
 
здравей Моко,
не казвам че са некоректни, ами просто споделям какво стана в моя случай, и понеже за първи път реших да набава трафик по този начин - определено не съм доволен от услугата им. Най-добри постижения съм имал с постове във форуми - добър, реален и таргетиран трафик.
Успех на всички, ако някой уцели на услуга да обажда !
 

Горе